Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

25 Temmuz 2022 Burç Yorumları

Güneşli günler

Yaşamın en güzel zamanı belki de… İçinde büyük bir umut… Umudun adı yüreğinde yazılı… Bir sen biliyorsun yüzündeki gülümsemenin nedenini… Evet, pencereden güneş ışığı sızıyor… Evet, yüreğinden Güneş ışıkları taşıyor.

Bugün… Duyguların ana hattı Ay, hızlı, meraklı, daldan dala uçan İkizler Burcu’nda… Biz de Ay İkizler Burcu’ndayken duygularımızın süratine şaşırabiliriz. Başka hayatları daha çok merak edebiliriz. Sürekli konuşmak isteyebiliriz. Dinlemeyi unutabiliriz bazen… Bazen de dedikodu tuzağına düşebiliriz. Aman dikkat…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… İletişim, yaşamında daha çok öne çıkabilir. Gel istersen biraz düşünelim üzerinde… Mesela konuşmak, iletişim kurmak mı sence? Doğru iletişimin kuralları neler olmalı? İletişim sence nedir? Bu sorular zihnini kurcalayabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… E-ticaretin cazibesine kendini kaptırabilirsin. Alışveriş kolay tabi… Hareket etmene gerek kalmıyor. Kapına geliyor ürün. Peki, aynı mutluluğu kart ekstrende görünce yaşayabilecek misin merak ediyorum?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Günlerden sen… Güneş’inle buluşuyor gökyüzünde parlayan Ay… Yeni başlangıçlar için… Yeni okumalar için… Yeni yollara çıkmak için… Kendini şanslı ve güçlü hissedebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yaşamının arka planında neler var? Zihninin yarattığı planlar yormuyor mu seni? Bu kadar her şeyi düşünmek, tartmak yormuyor mu? Biraz bıraksan ve rahatlasan… Bak zaman göz açıp kapayana kadar geçiyor.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Hayallerini hatırlama günü… Bazen yaşamının alacası içinde unutuyorsun hayallerini, düşlerini… Oysa insan yaşayamaz ki hayalleri olmayınca… Sen de bugünü hayalleri hayata geçirme günü ilan et… Bırak dün, dünde kalsın…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yaşam güncenin ana maddesini kariyer yaşamın oluşturuyor. Kendini anlatacak ortak bir zemin bulamayabilirsin yöneticilerinle olan iletişiminde. Ya da yanlış anlamalara yol açacak tavırlar içinde bulunabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni anlamlar yükleyebilirsin kendine. Mesela yeni bir eğitim programı anlam katabilir yaşamına. Ya da yeni bir seyahat programı… Ya da bir türlü izlemeye fırsat bulamadığın film.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Banka hesaplarını, gelir gider dengeni yani kısaca finansal gücünü okuma günü… Doğru yatırım kararları neler olabilir acaba senin için? Yeni bir yatırım enstrümanı mı bulsan acaba? İstersen bugün düşün bu konu üzerinde.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Bir çeşit dolunay zamanları senin için… Mesela kendini tamamlamak için bugünü kullanabilirsin. Kırtasiye eksiklerinden bahsetmiyorum elbette. Ruhunun eksikleri neler? Hangi duygunun eksikliğini çekiyorsun?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Susmak, kabullenmek mi sence? Yoksa sadece konuşmak istememek mi? Bazen çok fazla konuşmak gelmiyor içinden. Sen de haklısın. Anlatsan da anlayan yok ki.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yerinde konuşmayı öğrenebilirsin. Gereksiz kelime israfı, doğru yerde, doğru zamanda konuşmamak aslında seni zorluyor. Bu durum ikili ilişkilerinde, çocuklarınla olan iletişiminde sıkıntı yaratabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Odak noktan evin olabilir. Ailenle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Ya da ailenle iletişim kurmak seni zorlayabilir.