22 Temmuz 2022 Burç Yorumları

Şans Noktası

Şansına güveniyor musun? İnsan kendi şansını kendisi mi yaratır? Ya da bazıları doğuştan şanslı mı? Şans, yaşamın dansı bir parça… Yaşamının eşlikçisi… Ve herkesin bir şansı vardır… Görmesini bilirse… Nefes alabilmek başlı başına şans değil mi?

Bugün… Duyguların temsilcisi Ay, huzurlu, keyifli, kendi dünyasında mutlu Boğa Burcu’nda… Ay Boğa Burcu’ndayken kendimizi, duygularımızı maddi dünyanın ellerine bırakabiliriz. Nefsimizi doyurmak için çabalayabiliriz. Bu tuzaktan kaçmanın yolu ise huzuru ve güveni yüreğinde bulmak… Ay Boğa Burcu’ndayken sadakat bekleriz… Güven bekleriz… Huzur bekleriz…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kendini ne zaman huzurlu hissediyorsun sorusuna yanıt arayabilirsin. Huzur veren şeyler… Mesela değerlerini koruyunca mı daha huzurlusun? Sahi, en üstün değerin nedir?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Kendine bakma günü… Kendine arkası sırlı aynandan bakma zamanı… Aynaya bakınca ne görüyorsun? Mesela güven mi? Ya da huzur mu? Bir düşün bakalım eksiklerin neler? Tamamlamak ister misin?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Rüyaların mı huzurlu yoksa? Gün içinde duymadığın huzuru, rüya perisi mi getiriyor sana? Rüyalar önemlidir aslında… Korkularını, hayallerini, endişelerini gösterir doğru tabir edebilirsen…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Belki de dost meclisi sunabilir sana aradığın huzuru. Dost sesi… Dost kahkahası günlerin yorgunluğunu alabilir üzerinden… Bu arada çalışmalarının karşılığını ödül olarak alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Hava durumun nasıl? Fırtınalar mı kopuyor içinde? Yoksa taze bir bahar mı demleniyor ruhunda? Bugün… Hayatının anlamını keşfetmiş gibisin… İnsan en çok huzuru sevdiği işi yaparken duyuyor değil mi?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yine en sevdiğin, huzur bulduğun yerlerde dolaşıyorsun. Öğrenince yeni şeyler kendine daha çok güveniyorsun. Senin sen yapan değerlerin öğrendiklerin ve öğrettiklerin olabilir mi?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Mali durum tablonun huzuruna çıkmış gibisin. Huzur bulayım derken huzurdasın. Peki, bu durumun nedeni yeterince öngörülü olamamak mı? Finans konusunda sınıfı geçemiyorsun bir türlü…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yine karşı kıyılarda dolaşıyorsun. İçinde bir yerlerde sakladığın huzur var aslında. Bunca kaosun ardında aradığın… Ama işte onu bulabilmek zor senin için bu sıralar.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… İşlerini tamamlamakta zorlanabilirsin. Kahve molaların uzayabilir… Yemek saatin uzayabilir… Tuşlara ağır ağır basabilirsin… Sanki akrep ve yelkovan ağırlaşmış gibi gelebilir… Ne yapalım bugün de öyle olsun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… İnsan ruhuna en iyi gelen şeyler nelerdir diye sorsam birbirinden farklı yanıtlar gelir… Zira herkes farklıdır diğerinden… Sen ruhunu nasıl besliyorsun peki? Müzikle mi? Yemekle mi? Kanepede uzun oturarak mı?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yoğun bir gün “iş”te… Bir an önce eve gitmeli değil mi? Ve insanın gidecek bir evinin olması ne güzel… Anahtarınla açmaktan ziyade kapı zilini çalabilmek… Ve sevdiğinin yüzünü görebilmek…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Huzurlu ve rahat bir kalıba sığdırmaya ne dersin düşüncelerini? Düşüncelerini boğmadan karamsarlıkla, endişeli öznelerden uzak cümlelerle konuşmak iyi gelebilir sana ve seninle olanlara…