Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

21 Temmuz 2022 Burç Yorumları

Çokbilmiş

Öğrenmeye açlığın doymuyor. Obursun bilgi konusunda… Her şeyi öğrenmeye çalışıyorsun. Defterlerin var her konuyla ilgili notlar aldığın. Kalemin, defterin ve kitapların en yakınların… Öğreniyorsun ama yetinemiyorsun öğrendiklerinle. Bildiklerini bildiğini biliyor musun peki?

Bugün… Yengeç Burcu’nda son demlerini taşıyan Güneş, hayal aleminde dolaşmayı seven Balık Burcu’ndaki Neptün güçlerini birleştiriyor. Aralarındaki su üçgeni nedeniyle, kendimizi duygu seli taşkınlıklarına kaptırabiliriz. Sezgilerimiz güçlenebilir. Başkalarının etkisinde kolayca kalabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Sezgilerin güçlü mü? Yoksa sadece gördüğün şeylere mi inanırsın? Hissettiklerini yok mu sayarsın? Bugün belki de bu sorularının yanıtını tüm içtenliğine verebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Dilinden bal mı damlıyor? Bazen sadece kelimeler değil, duygularınla konuşman gerekiyor. Kelimelerin duygularınla birleşerek şifa olmalı. Ve bugün hayallerini gerçekleştirmek için şanslı bir gündür belki de. Neden olmasın?

İkizler ve Yükselen İkizler

Çekmecelerini düzenliyor musun? Ya da dağınık mı bıraktın? Belki de bugün yaşamına, değerli hazinelerine göz atabilirsin. Çekmecelerinde hangi hazinelerin gizli? Merhamet… Vicdan… Ya da aile bağları mı?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Elinde çok şey var. Ve bu yüzden güçlüsün bu kadar. Elinde birçok gizli sırların var. Ve elbette en özel sırrın gönlünün en gizli köşesinde… Aşk fedakârlık ister haklısın. Ama daha ne kadar fedakârlık edeceksin?

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevilmek ve sevmek… Herkes için olduğu kadar senin içinde önemli. Evet, hepimiz ilişkilerimizde değer görmek, ilgiyi ve sevgiyi hissetmek isteriz. Ama senin beklentilerin çok fazla…Ve bazı şeyleri net göremiyorsun. Mesela mesajını günler sonra okuyan birini tereddütsüz silebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak

Neler oluyor? Neler yaşanıyor? En iyi sen biliyorsun. Çünkü sen, kendini iyi tanıyorsun. Peki, bir başkasını tanımaya ne dersin? Bir başkasıyla tanış olmaya… Belki bugün yeni insanlarla birlikte olmak için iyi olabilir. Ya da eşinle yeniden tanışmaya ne dersin?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bazen, profesyonel iş yaşamında duygusallığa yer vermemek gerekiyor. Ama sen bunu sık yapıyorsun. Duygusal kararlar alıyorsun. Ve iş arkadaşlarınla ilgili konularda fabrika ayarların bir hayli hassas… Bu arada ayak bileklerine dikkat ediyorsun değil mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Anlatmaya çalıyorsun ama anlaşılmıyor sözlerin. Ve sen ısrarla anlatmaya çalışıyorsun. Israrla… Bazen en iyi anlatım tarzı susmak… Ve hiçbir adım atmamak… Bekle sana değer veren seni arasın.

Yay ve Yükselen Yay

 En çok neyden konuşuyorsun? En çok neyden bahsediyorsun? Daha öncesini bilemem ama bugünlerde harcamaların biraz daha konuşturuyor seni galiba. Ve sanki ev için harcama kalemlerin giderek artıyor. Olsun… İnsanın evi sarayıdır zaten…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Dışarıda Güneş tüm sıcaklığıyla yükseliyor gökyüzünde… Güneş, sadece sokağını mı ısıtıyor? Yoksa aynı sıcaklığı yüreğinde de hissediyor musun? Bugünlerde ilişkilerin ya da evliliğinle ilgili konularda daha ılımlı ilerliyorsun. İnsanın eşiyle sohbet etmesi güzelmiş değil mi?

Kova ve Yükselen Kova

Ve bugün belki de elindekilerin kıymetini anlamak için… Elindekilerin değerini anlamak için… Elinde tuttukların için… Elde ettiklerin için… Her şey için… Şükretmek ve minnettarlığını dile getirmek için güzel bir gün olabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Peki, madem öyle… He şey istediğin gibi olsun… Sen yeter ki ne istediğini bil… Sen yeter ki kendini bil… Sonrası kolay… Önemli olan senin bir duruş sergilemen… Ve o duruşunda kararlı davranmak…