“Visiott sanat” eşsiz bir konser ile sanata “iz” bırakacak

“VISIOTT Sanat”, 23 Haziran Perşembe günü, Panora Sanat Merkezi’ndeki ilk etkinliğinde dinleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ürün tedarik zincirini güvence altına almak üzere “İzlenebilirlik Çözümleri” alanında hizmet sunan VISIOTT Traceability Solutions firmasının sosyal sorumluluk misyonunu yerine getirmeyi hedefleyen “VISIOTT Sanat” ilk etkinliği ile sanatsal faaliyetleri desteklemeye başladı.

İlaçtan gıdaya, bitki koruma ürünlerinden kozmetik ürünlere, patlayıcı malzemelerden tıbbi cihazlara varıncaya değin geniş bir yelpazede uçtan uca kare kodlama (serileştirme) ve agregasyon sistemleri, yazılımlar ve ekipmanlar üreten VISIOTT Traceability Solutions firmasının sanatı ve sanatçıları destekleyen sosyal oluşumu “VISIOTT Sanat” ilk konserini; 23 Haziran Perşembe günü, saat 20.00’da, Panora Sanat Merkezi – Ankara’da gerçekleştirmeyi planlıyor.

Bugüne kadar teknik alanlarda eğitim gören gençlere destek olan VISIOTT Traceability Solutions, “VISIOTT Sanat” ile sosyal misyonunu yerine getiriyor. 23 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek ilk konser için çalışmalarına uzun süre önce başlayan “VISIOTT Sanat” öncelikle Şef Mine Geçili’nin jüriliğindeki titiz çalışmalar ile korist seçmelerini gerçekleştirdi. Mine Geçili’nin önderliğinde kurulan koro, klasik Türk müziğimizin birbirinden değerli eserlerini izleyicilere sunmak üzere hazırlıklarını profesyonel biçimde tamamladı.