10 Haziran 2022 Burç Yorumları

Bazen aşk geliyorum der

Ama sen görmemezlikten gelirsin. Çeşitli şeyler fısıldar kulağına… Mesela “ Eve vardın mı?” diye sorar. Mesela “ İlaçlarını içtin mi?” diye sorar… Mesela “ Hava çok sıcak, klimaya dikkat et” der… Aşk bir şeyler fısıldar ama sen kendini yalnızlığına o kadar çok kaptırmışsın ki, kulakların duymaz bile…

Bugün… Aşk ve sevgi diye direnen, hayatın güzelliklerini gözler önüne süren Venüs, tahtına oturduğunu Boğa Burcu’nda dolaşırken, aynı burçta yörüngesinin tersine hareken eden Uranüs’le bir araya geliyor. Ve dolayısıyla sürpriz kaçınılmaz oluyor. Sürpriz başlangıçlar, sürpriz aşklar, sürpriz kararlar bugün çok da şaşırtıcı olmayabilir.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bazen… Hiç hesapta olmayan şeyler çıkar karşına… Mesela sürpriz bir harcama… Mesela gider tablosunda fark edilmeyen bir açık… Kaybolmuş fatura… Belki bir şeyler anlatabilir bu durum sana. Biraz daha düzenli mi olsan?

Boğa ve Yükselen Boğa

Gerçi sen sevmezsin sürprizleri… Yoksa nasıl kontrol edeceksin yaşamını? Değişim getirebilir her sürpriz… Maazallah ne yaparsın sonra değişim gelirse… Değişim güzeldir bazen… Kucaklamak gerekir değişimi…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bazen… Gördüğün rüyalar anımsatıcısıdır günlerin. Sen neler anımsıyorsun gördüklerinle ilgili? Gördüklerin seni geleceğe mi taşıyor? Yoksa geçmişin prangalarını mı ayaklarına takıyor?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Aniden… Hiç beklemediğin bir anda… Ödül gibi gelebilir yaşadıkların. Zaten hak etmedin mi uzun zamandır? Çalışmalarının, başarılarının ödülle taçlandırılmasını…

Aslan ve Yükselen Aslan

En sevdiğin ses nedir? Kurşun kalemin kâğıtla buluşurken çıkardığı ses mi? Ya da açılan kapının sesi mi? Kapı açılmasından söz açılmışken kariyerinde sürpriz bir değişime hazır mısın?

Başak ve Yükselen Başak

Bence en çok kendine yabancısın. En çok şikâyetin kendine… En çok şikâyetin yapamadıklarına… En çok şikâyetin geride kalmaya… İleri gitmekten korkuyorsun. O yüzden geçmişini, geçmiş yüklerini bırakamıyorsun. Tıpkı eşyalarını bırakamadığın gibi…

Terazi ve Yükselen Terazi

Belki bugün kendine bir sürpriz yapıp tasarruf hesabı açabilirsin. “Ak akçe kara gün içindir” atasözünü hayatının mottosu haline getirebilirsin. Çok mu imkânsız geliyor bu cümle? Bence değil. Yapabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sakin kalabilirsen kazanırsın. Her ne olursa olsun, ne derse desin sakin kalmaya çalışmalısın. Eşinle iletişiminde biraz gerginliğe meyillisin sanki… Bu arada eğer yalnızsan hiç ummadığın anda yeni bir ilişkinin adımını atabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Çalışma yaşamının koşullarının değiştirmek ister misin? Rahat, huzurlu ve keyifli bir ortam… Belki de yeniden evden çalışmak… Bugün çalışma yaşamını bir takım teknik aksaklıklar zorlayabilir. Bilgisayar ve elektrik aksamlarına dikkat etmelisin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kontrol edemediğin şeyleri sevmezsin. Her şey kontrolün altında olmalı. Peki, ya sürprizlerle karşılaşırsan bugün? Belki sürpriz bir aşk… Belki sürpriz bir bebek… Belki sürpriz bir para… Böyle sürprizleri sevmez misin?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Evinle ilgili konular ön planda. Evinde hiç aklında yokken değişim yapmak isteyebilirsin. Ufak dekorasyon çalışması yapabilir, çiçek saksılarını değiştirebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Aniden karar verebilirsin. Kendini anlatmak için farklı iletişim yollarına başvurabilirsin. Mesela blog… Mesela sosyal medya… Kardeşinle bir yolculuğa çıkabilirsin bu arada…