3 Haziran 2022 Burç Yorumları

Haziran vakti

Güneşli bir mevsimin ilk ayıdır aslında Haziran… Dışarıda pırıl pırıl güneş… Yaz sıcaklığı gökyüzünde… Tüm atmosferi kaplıyor. Yaz, umut demek… Yaz, sevgi demek… Peki, ya Haziran? Senin için okul sonu… Ve geçtiğimiz Haziranlar’ı düşün… Ne çok sınav verdin öyle değil mi? İçinde büyütemediğin vedan vardı bir de hatırlayınca yüreğini sızlatan?

Bugün… İletişim gezegeni Merkür, sabır timsali Boğa Burcu’nda dolaşırken, hayallerini anlatmaktan çekinmeyen Neptün’le birbirini destekliyor. Biz de bu seyrin etkisiyle, kendimize ve elbette hayallerimize bakabiliriz. Düşüncelerimiz, ifadelerimizde görüntü biraz bulanık olabilir.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Girişken olmak güzel… Girişimci ruhu taşımak önemli… Malum senin de cesaret diğer adın… Aklına koyduğunu hemen yaparsın. Peki, bugün niye çekimser havadasın? Niye bugün enerjini karamsarlık ağı sarıyor?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Arkadaşlarınla iletişimini düşünebilirsin. Gerçekten arkadaşların var mı? Dostluğa evrilebiliyor mu arkadaşlıkların? Seviyor musun onlarla geçirdiğin zamanı?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Kariyer yaşamın ilgi istiyor olabilir. Odağına meslek göstergelerini alabilirsin. Belki zihninden geçen düşünceleri, kaygıları, endişeleri paylaşabilirsin kendinle… Kendinle konuşmak, kendini anlatmak dertlerini sana gelecek kapını açmakta fayda sağlanabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Nereye varmak istiyorsun? Hedefin nedir? Hedefine ulaşmak için neler yapıyorsun? Sadece istiyor musun? Yoksa isteklerin için harekete geçebilecek gücün var mı? Bugün bu soruları yanıtsız bırakmazsın umarım.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Hayata nasıl bir pencereden bakıyorsun? Pencereni kapalı mı tutuyorsun? Yoksa arada açıyor musun pencereni? Öğrenmeye, okumaya, düşünmeye daha fazla zaman ayırabilirsin. Okuduğun her cümle seni biraz daha tanıştırıyor kendinle…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Kendini ikili ilişkilerinle ilgilenirken bulabilirsin. Bazen yaşadığın hayal kırıklıkları en iyi öğretidir. Sende düşün istersen bu zamana kadar yaşadığın hayat kırıklıklarını.

Terazi ve Yükselen Terazi

Burnuna güzel kokular mı geliyor? Nereden geliyor bu koku? Yoksa işinde elde ettiğin başarıların kokusu mu? Bu arada bugün sağlığına daha fazla önem verebilirsin. Yürüyüşe başlamaya ne dersin?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bazen bir adımla başlıyor her şey… O zaman sen de bir adım at… Ve belki artık yeni adımların zamanı gelmiştir. İlişkini bir üst aşamaya taşıma için konuşmaya ne dersin?

Yay ve Yükselen Yay

Çalışmaktan eve zaman ayıramıyor musun bu aralar? Dengelemekte zorlu çekiyor olabilirsin. Ev sorumlulukları bitmek bilmeyen işler seni zorluyor. Ama yine de üstesinden gelebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hiç aklına gelmedi mi? Bence gelmiştir. Zaten aklına her zaman güvenmez misin? Bugün de aklının yörüngesinde dolaş. Sözcüklerini özenle seç. Kaygı ve korku olmasın yüklemlerinde. Eğer varsa çözmen gereken bir sorun konuş. Doğru zamanda doğru kelimelerle…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Evin için bir şeyler almaya ne dersin? Çok fazla harcama yapmana gerek yok. Minik bir mum… Ufak bir biblo… Belki ufak bir şey ama evinin tüm atmosferini değiştirecektir. Niye mi? Çünkü sen mutlu olunca duvarında gülümsüyor sana.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Kendine izin ver. Küçük bir mola… Bırak tüm işleri… Kapat tüm bildirimleri… Kendini aç güneşe…