28-29 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Yeniden başla

Başını eğip durmak yakışmaz sana… Pes etmek… Yoldan geri dönmek… Kaçmak… Bunlar sana yakışan duygular, durumlar, haller değil… O zaman kendine gel… Bir kere yenildin diye hemen vazgeçme… En azından yola çıkma cesaretini bulduğun için kendini kutla…

Bugün… Hareket ve enerji gezegeni Mars, bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter’le bir araya geliyor. Ve belki bu seyrin etkisiyle kendi şansımızı kendimiz yaratmak için harekete geçebiliriz. Hayatımızın kontrolünü elimizde tutmak isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Enerjin bitmiyor bugün. Aman bitmesin zaten. Önemli olan enerjini doğru kullanman… Doğru zamanda kullanırsan doğru adımlar atabilirsin. Önce kendini yenile… Sonra bir başkasının işine karış.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sadece uyurken mi rüya görülür? Uyanıkken gördüğün rüyalar yok mu? Belki de vardır. Ne dersin? Rüyalar, geleceğinin habercisidir. Rüyaların olmasa, hayallerini göremezsin. Hayallerin olmazsa geleceği yakalayabilir misin?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Girişken ve heveslisin. Hevesinin kimsenin kırmasına izin verme. Kendinde bu listeye dahilsin. Hedeflerini gerçekleştirmek için güçlü ve cesur adımlar atmaktan geri durmalısın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Zor olmasa gerek kararlı olabilmek… Verdiğin kararın arkasında durabilmek ve hayatının kontrolünü eline alabilmek… Lider olabilmek…

Aslan ve Yükselen Aslan

Maceradan maceraya… Hayat zaten maceralarının toplamı değil mi? Önemli olan maceraların sana öğrettikleri, sana kattıkları, sana anlattıkları… Yaşadığın her olan senin zenginliğin…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… İnisiyatifi ele almalısın. Hangi konuda mı? Kendini geliştirme konusunda… Bazen eleştiri okunu kendine çevirmelisin. Nerede hata yapıyorsun? Nerede yanlış kararlar alıyorsun?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yaşamının ana gündemi evlilik ve ikili ilişkilerin olabilir. Kendini enerjik hissedebilirsin. Daha dürüst davranmak için… İlişkinle ilgili doğru kararlar alabilmek için.

Akrep ve Yükselen Akrep

Dürüst olmak önemlidir. En dürüst insan kendine dürüst olandır. Sen kendine ne kadar dürüstsün? Aldığın kararları dürüstçe mi alıyorsun?

Yay ve Yükselen Yay

Tuttuğun eli bırakır mısın? Ya da bırakacağın eli tutar mısın? Uzun bir yolculuk değil mi yaşam? Ve bu yolculukta yanında yürüyen biri ışık getirmez mi yaşamına? Bugün aşka daha mı yakınsın?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bazen evde olmak güzeldir. Gerçi sen seversin evini. Evinden çıkmayı istemezsin. Ama madem hava güneşli… Madem mevsim bahar… Hadi aç pencereni… Aç kapını… Çık dışarı…

Kova ve Yükselen Kova

Kardeş olmak güzel… Kardeşinin olması daha güzel… Kardeş her zaman yanı başındadır. Kardeş her istediğinde sana yemek hazırlayandır. Kardeş güzeldir. Bugün kardeşinin değerini anlayabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

İddialı mısın? Hırsların var mı? Ya da hırslı insanlara kızıyor musun? Bugün mali durumunun hırsları seni zorlamasın.