27 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Bir parça sükûnet

Hayat dur biraz artık… Biraz soluklan… Biraz nefes al… Bu kadar arka arkaya geri bildirimler yordu artık… Biraz dinlen… Hem sen hem ben… Yarın yine başlarız kaldığımız yerden…

Bugün… Ay, kendini oldukça rahat hissettiği Boğa Burcu’nda… Seyrin etkisiyle bugün sakin kalmak isteyebiliriz. Hayatımızda huzursuzluk yaratan duygularla, konularla vedalaşabiliriz. Kendimize küçük mutluluklar yaratabiliriz. Sabırlı ve kararlı davranabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Zamanını iyi kullanabilirsen kazanırsın. Bazen çok hoyratça kullanıyoruz zamanı. Sanki hiç geçmeyecek sanıyoruz. Ama zaman çok çabuk geçiyor. Bak bugün haftanın son iş günü. Nasıl geçti bu haftan sence?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Doğum haritandaki Güneş’ine kavuşan Ay var gökyüzünde… Sana benzer… Sana ait… Senin gibi düşünen… Senin gibi seven… Senin gibi hareket eden… Madem Ay sana benziyor. Madem Ay sana yenilikler fısıldıyor. Hadi hakkını ver öyleyse…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yine düşürdün kendini nefsinin çıkarlarına. Mesela neden fazla yemek yiyorsun gereğinden fazla. Ya da neden günlerini tembellik ederek geçiriyorsun erken kalkıp yol almak varken…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Uzun süredir yapmak istediğin şeyleri yapabilirsin. Ertele ertele nereye kadar değil mi?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Belki de bakış açını biraz değiştirmen gerekiyordur. Gideceğin yönü bulmadan önce, içinde bulunduğun yeri özümsemelisin. Ve geldiğin yeri unutmamalısın. Varacağın yer için bu çok önemli…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Boşlukları doldurmak için güzel bir gün olabilir. Eğer istersen… Eğer kararlı olursan… Eğer sabırlı davranabilirsen… Huzur istiyorsun ama içinde sürekli bir huzurluk… Gerçekten yaşamdan keyif almak istiyor musun?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Mali yaşantını gözden geçirebilirsin. Harcamaların ya da kazançların üzerine yeniden düşünebilirsin. Keyfi harcamaların seni huzursuz edebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Doğum haritandaki Güneş’ine karşı duran bir Ay var gökyüzünde. Sana bir tamamlanma hikâyesi veriyor. Evlilik üzerinden ses veriyor. İkili ilişkilerini mercek altına almanı sağlıyor.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Çalışma prensiplerini gözden geçirebilirsin. Mesela başladığın işi bitirebilir misin? Yoksa nasılsa yarın başka bir gün mü diyorsun? Bu arada sağlıklı yaşadığını düşünüyor musun?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yaşamın bir mutluluk reçetesi vardır. Senin de bir mutluluk reçeten vardır elbette. Önemli olan bu reçeteye doğru bir ilaç alabilmek… En önemli ilaç huzurdur, keyiftir, bir dilim pastadır.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Evde olmanın tadına varabilirsin. Evini güzelleştirebilirsin. Çiçeklerin saksını değiştirebilirsin. Kokulu mumlar yakabilirsin. Evinde olmanın huzurunu yaşayabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Gündeminin ilk sırasını iletişim oluşturabilir. Doğru iletişim kuruyor musun? Mesela içinden geçeni söylüyor musun? Ya da üşeniyor musun konuşmaya?