18 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Vizyonlar ve hayaller

Her zaman hayallerin oldu. Hayal kurmadığın zamanların yok gibi. Bazen de gözünün önünde canlanıyor hayallerin, düşlerin… Ve bazen anlayamıyorsun vizyon mu görüyorsun? Yoksa hayal mi?

Bugün… Gökyüzünde duygusal bir gün başlıyor. Hareket ve enerji gezegeni Mars Balık Burcu’nda dolaşırken, hayalleriyle nam salmış Neptün’le bir araya geliyor. Ve biz belki de hayallerimiz için harekete geçebiliriz. Kendimizi kurban psikolojisinden çıkarmak için çalışmalar yürütebilir, bu konuda istekli olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Her zamanki gibi değil mücadelen konuların. Gerçi sen seversin mücadele etmeyi, olaylara müdahalede bulunmayı… Bugün, zihnin mücadele alanını oluşturuyor. Zihnini iyeye programlamak istemez misin?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Kırıcı olmadan, küçümsemeden karşındakini… Paylaşabilirsin duyduğun rahatsızlıkları. Kimlerle mi? Arkadaş çevrenle… Bazen kimse farkında olmayabilir davranışlarının sonuçlarını. Kırıldıysan konuşmalısın.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Sisli bir gün mü? Gideceğin yönü bulamıyor musun? Ya da nereden başlayacağını bilemiyor musun? Bir başlayabilsen… Tamamlanacak aslında işlerin… Bir başlasan… Çorap söküğü gibi gelecek arkası… Bir başlayabilsen…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… İdealistsin. En azından ideallerin uğruna mücadele etmeyi isteklisin. En büyük idealin nedir? Yoksa birden fazla mı idealin var?

Aslan ve Yükselen Aslan

Olgunlaşmak yaş almak değildir sadece. Hatalarından ders almak, aynı hataları tekrarlamamaktır bir anlamıyla… Sen hatalarından ders alabiliyor musun? Yoksa hâlâ aynı hatalarda ısrarcı mısın?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Hislerin güçlü olabilir. Mesela, kendini duyumsayabilirsin. Kendini, hislerini düşünebilirsin. Bazen o kadar çok kaptırıyorsun ki mantık düzlemine, maddi alemine… Yüreğini, duygularını unutuyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Neden unutmayı denemiyorsun? Hatırladıkça çoğalıyor gözyaşın. Oldu… Yaşandı… Ve bitti… Şimdi geriye bakmadan ileriye yol alma zamanı.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Enerjin dağınık mı? Bir şeyleri hareketi geçirmek için toplayamıyor musun kendini? O zaman bekle biraz… Zamanı gelince…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Önyargılarından sıyrılmaya ne dersin? Daha önce yaptığın yanlıştan mı yargılanıyorsun hâlâ karşındakini? Ya hatalarından, yanlışlarından ders aldıysa… Önyargılarını bırakmalısın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Parlak bir gücün mü var? Belki bu gücü yazılı hale getirebilirsin. İletişim araçlarında hayal gücün sınırlarını zorlayabilirsin. Kardeşini anlamaya çabalayabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yardımseversin her zamanki gibi… Bir ihtiyacı olana hemen koşuyorsun. Bir telefon misali uzaklıktasın. Peki, kendine ne kadar yardım seversin?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Dünyayı kurtarmaya ne dersin? En azından kendi dünyanı… Kendin için savaşmayı… Kendin için hayata katılmayı…

Loading