Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

13 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Kendime söz

Seni en çok hangi kelimeler anlatır? Ya da sen kendini hangi kelimelerle anlatırsın? Peki, bir sorum daha var… Kendini anlatabiliyor musun? Yoksa başkalarının dertlerini dinlemekten kendine sıra gelmiyor mu? Kendini, kendine anlatabiliyor musun? Kendinle konuşuyor musun? Suçlamadan kendini dinleyebiliyor musun? Soru sormak benim işim… Yanıtlar ise kendinde…

Bugün…  İletişim gezegeni Merkür, İkizler Burcu’nda geri hareketine başlıyor. 4 Haziran’a kadar yaşayacağımız bu geri hareketle birlikte, geçmişimize bir yolculuk yapabiliriz. Zihnimizde yer eden, bize artık endişe, kuruntu şeklinde hizmet eden düşüncelerimizi fark edebiliriz. Ertelediğimiz yolculuğa çıkabiliriz. Ertelediğimiz kitapları edinebiliriz. Kendimizi biraz daha izole hissedebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Merkür’ün bu seyriyle birlikte, iletişim konularında geriye dönüş yaşayabilirsin. Doğru kararlar mı alıyorsun? Düşüncelerini yeterince savunabiliyor musun? Kardeşinle iletişiminde aşamadığın sıkıntılar var mı? Sosyal medya yapılanmalarını sürekli erteliyor musun? İşte sana yanıt bekleyen birkaç soru… Sen daha da uzatabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

İletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi sırasında, değerlerin üzerinden, maddi yaşamın üzerinden yeni şeyler öğretmeyi amaçlıyor. Geri hareketiyle birlikte geçmiş deneyimlerinden ders alabilirsin. Ertelediğin finansal kararları yeniden gözden geçirebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Şimdi Merkür geri hareketinde, kendinle ilgili yapamadığın şeyler için bir şans daha tanıyor. Ertelediğin spora yeniden başlayabilirsin. Bu arada dikkatli olmalısın. Verdiğin kiloları geri alabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Şimdi Merkür geri hareketiyle, geçmişe döndürüyor seni. Geçmemiş zihin çukurlarınla buluşturuyor seni. Hayatını, yaşamadıklarını gözden geçirebilirsin. Bilinçaltında endişe, vesvese gibi konular su yüzüne çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Şimdi Merkür geri hareketiyle eskiye özlemini perçinliyor. Arkadaşlarınla iletişimini yeniden gözden geçirebilirsin. Uzun zamandır görmediğin, eski bir arkadaşınla karşılaşabilirin. Ücret artışındaki yanlış bir hesaplama belki bu seyirde fark edilebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Şimdi Merkür bu yolculuğunda, kariyer yaşamını mercek altına almanı sağlıyor. Ertelediğin iş olanakların yeniden gündemine gelebilir. Ya da daha önce çalıştığın firma ya da sektörden davet alabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Şimdi Merkür bu yolculuğunda, eğitim fırsatlarını gözden geçirmene yardımcı oluyor. Ve elbette hayallerini… Gerçekten ne istiyorsun sorusuna yanıt arayabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Şimdi Merkür bu yolculuğunda, finansal göstergelerini yeniden okumana yardımcı olabilir. Ertelediğin fatura, prim, borç ödemeleri karşına çıkabilir. Elbette faiziyle birlikte…

Yay ve Yükselen Yay

Şimdi Merkür geri hareketini, evlilik ve ortaklık evinden sürdürüyor. Evlilikte ertelediğin, görmezden geldiği, halı altına süpürdüğün konular varsa gündemine yeniden gelebilir. Çözmek ise sana kalmış.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Şimdi Merkür geri hareketini günlük yaşam rutinlerin üzerinden gerçekleştiriyor. Ve sana ertelediğin dosyalarını düzenleme, raporları yazma fırsatı tanıyor. Bu arada yazdıklarını iki kere kontrol etmeyi unutma.

Kova ve Yükselen Kova

Şimdi Merkür geri hareketini aşk yaşamın üzerinden sürdürüyor. Aşk hayatında ertelediğin, görmezden geldiğin konular yeniden karşına çıkabilir. Yeniden karşına çıkabilir derken, eski sevgilinle karşılaşabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Şimdi Merkür geri hareketini evinde, yuvanda gerçekleştiriyor. Evinle ilgili ihmal ettiğin tadilatlar yeniden gündeme gelebilir. Bir de sürpriz bir misafir.