7-8 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Işığını yakala

Karanlıktan korkmazsın. Üstelik karanlıkta gölge oyunlarını da çok seversin. Karanlığın yel değirmenlerine karşı cesurca durursun. Ama bir şey unutuyorsun. İçindeki ışığı… Işığını yakmayı hatırla… Işığını yakalamayı unutma…

Bugün… Gökyüzünün sarı sıcak ışığı Güneş ve ani gelişmeleriyle ünlü Uranüs bir araya geliyor. İki gezegen sabır timsali Boğa Burcu’nda kavuşuyor. Ve bize yaşamımızı gözden geçirmek kalıyor. Nerede ilerlemekten korkuyoruz? Neden kendimizi öne çıkarmaktan kaçıyoruz? Ne zaman harekete geçmeyi düşünüyoruz? Sorularına yanıt arayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeniliklere hazır mısın? Sen seversin zaten yenilenmeyi, yenilik denizine yelken açmayı… Yenile… Mesela eşyalarını yenileyebilirsin. Elbette bütçeni aşmadan…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Farklı bir şey yap. Gerçi sen sevmezsin farklılıkları, değişiklikleri… Ama bazen değişmek gerekiyor. Bazen kabuğunu kırmak gerekiyor. Belki bugün milat olur ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Heveslisin. Bir şeyleri tamamlamak adına… En azından bilinçaltı dağınıklıklarını toplamak adına hevesli olabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Sürprizlere hazır mısın? Belki hiç ummadığın bir yerde uzun zamandır görmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Zincirlerinden kurtulmak isteyebilirsin. Bağımsız hareket etmek isteyebilirsin. İnsanların seni kısıtlamasına, senine engellemesine yüksek sesle karşı çıkabilirsin. Evet, hayatına sen sahip çıkmalısın.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Maceralara dalabilirsin. Mesela yurt dışında hiç ummadığın bir anda çıkmak zorunda kalabilirsin. Kendini keşfetmek adına hiç hesapta olmayan sürpriz bir eğitime başlayabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Hiç ummadığın bir yerden kaynak aktarımına tanık olabilirsin. Finansal anlamda beklediğin bir ödeme gelebilir. Tabi tersi de söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Belki de doğru zaman bu zamandır. Kendinle yüzleşmen gerekebilir. Hiç beklemediğin bir anda farkına varabilirsin. İnatçılığının, kıskançlığının gizli kibrinin…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Bekle ve gör politikasını izlemelisin. Hemen öne atılmadan, acele karar vermeden, öfkene yenilmeden önce beklemelisin. Elbette sıra sana gelecek. Bekle ve gör…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Keyif aldıracak, huzur verecek şeylere daha çok ihtiyaç duyabilirsin. Daha çok kendinle baş başa kalmak isteyebilirsin. Daha çok içindeki çocuğu şımartmak, ona sürprizler yapmak isteyebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Ev içinde sürpriz konular çalabilir kapını. Evinde mutlu olmanın tadına varabilirsin. Evinde sürpriz yenilikler, ufak tadilatlar, değişiklikler yapmak sana iyi gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Farklı bir bakış açısı yakalayabilirsin. Farklı bir anlayışla bakabilirsin. Sosyal medyana daha çok zaman ayırabilirsin.