Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

4 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Gülünce

Gülünce gözlerinin içi güler aslında… Ve sen seviyorsun gülmeyi… Çünkü yüreğinin bir yerinde inancın ve umudun gizli… Bu yüzden her şeyi güzel karşılamaya çalışıyorsun. Özellikle kendini… Biliyorsun değil mi gülmek bulaşıcıdır… Sen gülmeye devam et… Etrafındaki asık yüzlerde de gülümser elbet bir gün…

Bugün… Duyguları anlatan Ay, hızlı ve çekincesiz İkizler Burcu’nda seyir ediyor. Biz de bugün sosyal olmak isteyebiliriz. İşlerimizi tamamlamakta zorluk çekebiliriz. Meraklı olabiliriz. Konuşkan olabiliriz. İkna yeteneğimiz güçlenebilir.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kısa yolculuklar için güzel bir gün… Atlayıp arabaya, ayağının çektiği yere doğru yol almalı… Bir şey soracağım sana… İnsanın kendine yaptığı yolculuk uzak mıdır yoksa yakın mı?

Boğa ve Yükselen Boğa

Önemli olan, şeffaf olabilmek… Net olabilmek… Yalansız, riyasız olabilmek… Ve karar olabilmek… Dozunda sağlıklı meraklı olabilmek… Bugün tün bunların tersi mi söz konusu acaba?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Kendi yaşam mücadelesi içindesin. Kendini yapılandırmak için tüm telaşın… Madem Ay seninle aynı yörüngede… O halde yeni başlangıçlara hazırla ruhunu…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Dikkatini bir noktada toplayamıyor gibisin… Odaklanma sorunun mu var? Zihnin dağınık… Zihnin hızlı çalışıyor. Sürekli bir şeyler üretiyor. Keşke daha işe yarar şeyler üretebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yazmak mı hayalin? Hayalini yazmak mı? Hangisi? Hayallerine yazarak mı kavuşacaksın? Yazdıkça hayallerine daha mı yaklaşacaksın? Bu arada en iyi dostun kitapların haklısın.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Aklın, mantığın almıyor mu? Mantık düzlemine yatmıyor mu yaşadıkların? Bu kadar meraklı olmaları rahatsız ediyor mu seni? Oysa sen merakını sadece kendi hayatına yönlendirmeye çabalıyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Merak ve gözlem… Seni geleceğe taşıyacak iki unsur… Öğrenmeyi merak et… Bilmediklerini merak et… Yarınını merak et… Ve gözle yaşamını, yaşadıklarını…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Kaygısız ve rahat olmak ister misin? Hiçbir şeyi umursamadan, hiçbir şeyi dert etmeden… Hesapsızca para harcamak ister miydin?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendine, aynaya bakmaya ne dersin? Madem Ay karşı kıyıdan geçiyor. Madem duygularının, içgüdülerinin farkına varabilme şansı var. O halde şansını kullan…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Hatırlaman gereken bir şeyler olabilir mi? Ya da hatırlatman mı gerekiyor? Artık yoruldun değil mi hatırlatmaktan? Herkes fena halde dayamış sırtını sana…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Her konuyla ilgili söyleyecek çok sözün var. Her konuda söz sahibisin. Akıl verirken, öğüt verirken senden bilgilisi yok. Kendine de biraz akıl mı versen?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Emlak işleri yoruyor seni. Tıpkı dosyalama işlerinin yorduğu gibi. Kendinden bir şey katmadığın, kendine bir şey katmadığın işler seni zorluyor. Biliyorsun ama anlatamıyorsun.