Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

29 Nisan 2022 Burç Yorumları

Uzayan suskunluğum

Uzun zamandır… Dilinin üstünde ağırlık var. Konuşmak gelmiyor içinden… Anlatmak gelmiyor. Ve kimseyi de dinlemek istemiyorsun. Belki de başkalarının dertlerini dinlemekten bu hale geldin. Sen en iyisi biraz daha sus…

Bugün… Temkinli Boğa Burcu’nda ağır adımlarla ilerleyen Güneş, her şeyi kabul etmeye hazırlanan Balık Burcu’ndaki Mars’la birbirini destekliyor. Ve bizde bugün kendimizi manevi yönden destekleyebiliriz. Dua edebiliriz. Meditasyon yapabiliriz. Bir şeyleri olağan akışına bırakmayı deneyimleyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Kimsenin seni zorlamasına, iteklemesine ihtiyacın yok ki… Sen, kendi kendini motive edebilirsin. Kendi liderliğini kendin yapabilirsin. Hadi o zaman önce finans dünyanda liderliği ele geçir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Doğduğu yerde kalamıyor bazen insan… Doyduğu topraklara doğru yol alıyor. Bazen de doyduğu toprakları da değiştirmek gerekiyor korkmadan. Hazır mısın değişime?

İkizler ve Yükselen İkizler

Her ne yaşadıysan yaşadın ve geçti. Şimdi zihin kırıntılarında kalan endişelerin, karamsarlıkların kök salmasın izin verme. Vesvese, zihin tuzaklarını, huzura, keyfe ve tevazuya çevir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Çalışmadan geçinenler bizden değildir. Ne özel bir söz değil mi? Sen ne güzel çalışıyorsun. Emek tohumları ekiyorsun. Ve davaları kazanıyorsun. Yurt dışında çalışmayı düşünüyor musun?

Aslan ve Yükselen Aslan

Huzur ve adalet… İkisi bir arada ne güzel… O zaman sende kendine adil davran ve huzur bulduğun bir işi yap. İşten kazandıklarını deneyimini, bilgini biriktir ve başkaları için kullan.

Başak ve Yükselen Başak

Farkında olmak… Mesela alıngan olduğunun, kendini eleştirenlere karşı koyduğunu, içten içe ne kadar karamsar olduğunun farkında mısın? O zaman bu huylarını değiştirmek için adım atmaya ne dersin?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Mali tablolarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Ve hakkını korumak için, savunmak için yasal yollara başvurabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Senden sonra ne anlatacaklar? Beyaz kâğıda kırmızı kalemle ne yazacaksın? “Aşkla yaşadı” mesela…

Yay ve Yükselen Yay

Dersini iyi çalıştın mı? Yoksa ezberine mi güveniyorsun? Ezberlersen ne kadarı kalır aklında? Sadece o anlık… Ama öğrendiklerini unutamazsın bir ömür…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Zaman değişiyor. Sen de değişiyorsun. Teknoloji hayatına ne kadar entegre… Hazır bu kadar kullanıyorken iletişim teknolojilerini, e-ticarette değerlendirmek istemez misin hobilerini?

Kova ve Yükselen Kova

Kendini değerli hissetmek için, özüne bakman yeterli… Bir de köklerine… Nereden geldin? Nereye varacak bu yolculuk?

Balık ve Yükselen Balık

Su ve toprak… Birbirini ne güzel besler… Tıpkı senin gibi… Tıpkı senin gibi kendini harflerle, kelimelerle, düşüncelerle beslediğin gibi…