19 Nisan 2022 Burç Yorumları

Son dakika

Hiç sevmediğin şeyler var bu hayatta. Mesela tatsız sürprizler… Son dakika gelen değişimler… Hiç sevmediğin şey… Çünkü her şeyi planlamalı ve ona göre davranmalısın. En ince ayrıntısına kadar tüm maddeler işlenmeli yaşamında. Hiç sana göre değil son dakikalar…

Bugün… Boğa Burcu’nda dolaşan Merkür ve Uranüs bir araya geliyor. Boğa Burcu, dayanıklılığı ve sabitliği temsil eder. Değişimden hoşlanmaz. Her şeyin planladığı, düzenlediği gibi olmasını ister. Peki, ya bugün sürprizli bir günse?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Maddi değerlerin öne çıkıyor. Fikirlerinin, günlük hareket planının ana aktörü maddiyat… Tedbirlerin, tasarrufların ne durumda? Ani kayıplara, ani harcamalara bu noktada dikkat etmelisin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Sürprizlisin yine… Şaşırtıyorsun. En çok da kendini… Geçtiğin yollara bakınca ne çok şeyi değiştirdin aslında. Ne çok değiştirdin kendini… Peki, şimdi sırada ne var?

İkizler ve Yükselen İkizler

Pek bilmiyorsun aslında. Sana göre olmayan bir şey… Beklemek… Sabretmek… Durmak… Belki de artık bunları öğrenmelisin. Gitmeden önce dinlemeyi… Koşarken dinlenmeyi mesela…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Her şey gibi arkadaş çevrende değişiyor. Yeni arkadaşlıklara dahil oluyorsun. Yıllarca bir arada olduğun arkadaşlarınla sürpriz bir şekilde ayırıyorsun yolları. Peki, nasıl hissediyorsun kendini?

Aslan ve Yükselen Aslan

Değişim zorluyor seni. Hiç istemediğin halde… Ama değişim kapıda. Hayatına bakışı değiştiriyorsun. Şimdi hayatına, geleceğine dair fikirlerin değişiyor. Korkma…

Başak ve Yükselen Başak

Uzun yolculukları seversin. Çünkü her yolculuk sana en sevdiğin şeyi katar: “ Bilgi”… Öğrenmek senin için özgürlük… Ama hâlâ öğrenemediğin bir şey var. Hayatın tadını çıkartmayı öğrenemedin mesela.

Terazi ve Yükselen Terazi

Belki yeni bir düşünce sistemi ya da yeni bir fikir getirebilirsin finans dünyana… Mesela, hesaplarını kontrol etmeyi, kimseye güvenmemeyi, lüks harcamalarına son vermeyi öğrenebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Bir yanın özgür olmak istiyor. Bir yanın kıramıyor zincirlerini. Bir yanın kendini keşfetmek için yanıp tutuşurken öte yanın ayağa kalkmaya üşeniyor. Sen ne yapmak istiyorsun?

Yay ve Yükselen Yay

Yeni bir iş görüşmesi mi var gündeminde? Bir şeyleri değiştirmek istiyorsun. Çalışma ortamında seni rahatsız eden bir şeyler var. Bakalım görüşmeye git. Nasıl sonuçlanacak?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Tutarsızlıklar seni ne kadar rahatsız ediyor, öyle değil mi? Kimi rahatsız etmez ki… Peki, ama bu tutarsızlığı yakaladığına göre, acaba içten içe sende de olabilir mi bu tutarsızlık? Bir düşün…

Kova ve Yükselen Kova

Güvenlik önemli… Güven duymadığın birinin yanında olamazsın. Güven duymadığın bir ilişki yaşayamazsın. Peki, kendini nerede ve kimin yanında güvende hissedersin?

Balık ve Yükselen Balık

Önemli olan senin mutluluğun… Kimin yanında olduğun değil… Huzurlu ve keyifli olman… Bugün bir sürpriz var mı?

Loading