Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

14 Nisan 2022 Burç Yorumları

İyileşme zamanı

Artık kendine dön… Bırak başka uğraşları… Artık kendine dön… Ve bir bak kendine dert ettiğin konulara. Takvimler baharı gösteriyor. Bırak yüreğinde hissetsin o baharı… Yeşillensin gönlünün umut dalları… Ve çiçeğe bürünsün tüm dalların… Artık kendine dön… Bırak hayallerin burcu burcu koksun.

Bugün… Yaşamın renkli ve sevgi dolu yönlerini anlatan Venüs Balık Burcu’nda dolaşırken, kararlı ve sağlam adımla Boğa Burcu’nda dolaşan Merkür’le birbirlerini destekliyorlar. Bugünün özel etkisiyle belki de hissettiklerimizi doğru zamanda dile getirebiliriz. Aynı zamanda bazı durumlarda susmanın kazandırdığını deneyimleyebiliriz. Hayatımızda keyif aldığımız, huzur bulduğumuz konuların farkına varabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Uzak mısın kendine? Çok mu yakınsın yoksa? Başkalarına yakınken kendine mi uzaksın yoksa? İstersen bunun üzerine düşünebilirsin. Vakit çok geç olmadan.

Boğa ve Yükselen Boğa

Düşünebilene ne mutlu değil mi? Şimdi kendine odaklandığın zamanlar… Ve istersen bu arada yaşamdaki umutların ve düşlerinin seni ulaştırdığı noktayı düşünebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

İlişki yönetiminde nasılsın? Sanki bu aralar karnen zayıf gibi… Sanki gerçek düşüncelerini aktaramıyorsun. Sanki yaşamında bir perdeyi açmayı korkuyorsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yeni beceriler elde ediyorsun. Ve yeni edindiğin yeteneklerden para kazanma yolunda ilerleyebilirsin. Sahi gerçekten bunu hiç düşünmedin mi? Belki de artık düşünmelisin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Elbette başarılı olduğun birçok konu var. Elbette alnının akıyla çıktığın birçok girişimlerin var. Geçmişte başardıkların bugüne örnek olmalı. Geçmişte başardıkların yarınına cesaret madalyası olmalı.

Başak ve Yükselen Başak

Yeni bir aşamaya taşımalısın belki de kendini. Belki biraz sakin kalmalısın. Belki biraz durmayı bilmelisin. Belki biraz beklemeyi bilmelisin. Belki ikinci bir şans vermelisin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Hareketlisin bu aralar. Oradan oraya koşturup duruyorsun. Hareketin sana iyi geldiğini biliyorsun. Zaten hareket eden kazanıyor. Bekleyerek, oturarak, emek harcamadan bir şey elde edemezsin değil mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Şimdi yeni bir aşamaya geliyorsun. Yeni aşama… Aşmaya çalıştın kendini. Belki artık birlikteliğine isim koymalısın. Belki artık bir üst aşamaya taşımalısın ilişkini.

Yay ve Yükselen Yay

Bazen kendini tebrik etmeyi unutuyorsun. Bazen kendini kabul etmeyi unuttuğun gibi… Bazen de evle iş arasında gidip geliyorsun. Sanki başka bir yere gitmek istemiyorsun. Belki kabuğunu kırmalısın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yazmak… Çizmek… Kalem, kâğıt olunca kolay… Ama bunun için sadece araç yetmez. Bilmek gerekiyor, okumak gerekiyor, okuduğunu anlamak gerekiyor. Yaşadıklarından ne anladın peki?

Kova ve Yükselen Kova

Kazandıklarını eve harcama zamanı… Çok istiyorsun belki de tapu sahibi olmayı. O zaman şans senden yana olabilir. Hayallerinin evine kavuşabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bazen söz dinlemek gerekiyor. Bazen söylenenlere değil ama söyleyene kulak vermek gerekiyor. Bugün… Dinlemek sana iyi gelecektir.