6 Nisan 2022 Burç Yorumları

Hayırlısı

Tüm yaşamı kapsayan tek bir kelime var belki de… Tüm yolların anahtarı… Tüm yılların onur tablosu… Tüm yaşanacakların teması… Tümden öze varışın anlatıcısı… Elinden geleni yapıp arkana yaslandığında kullandığın mucize kelimen… Hayırlısı…

Bugün… Yaşam planımızın sevgi prensibini çalıştıran Venüs, güçlü olduğu ve kendini iyi hissettiği Balık Burcu’na giriş yapıyor. 3 Mayıs’a kadar Balık Burcu’nda yolculuğunu sürdürecek Venüs, bize hakikate güvenmeyi öğretebilir. Eksiklerimizi, eksik yanlarımızı tamamlamayı sağlayabilir. Daha kabullenici olmayı, olanın en hayırlısı olduğunu öğrenebiliriz. Hayatımızdaki gerçek “ aşk”ı bulabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Yan etkileri var mı yaşamının? Mesela, aslında çok mu kararsız kalıyorsun zihninle karşılaşınca? Ya da duygularını çözemiyor musun? Şimdi Venüs, yeni bir yolculuğa adım atarken, sana bilinçaltından sesleniyor. Derinde gizlediğin tevekkülü, karamsarlığı ortaya çıkarmak için. Bu arada aşkın gizlisi, saklısı olmaz. Aklından çıkarma.

Boğa ve Yükselen Boğa

Artık yeni şeyler söyleme zamanı… Eskiye dair söylemleri kullanmamak zamanı… Şimdi sevmek zamanı… Venüs yeni yolculuğunda düşlerini, umutlarını, hayallerini hatırlatıyor. Ve elbette aşkı… Belki de aradığın aşk çok yakındadır. Ama sen ona arkadaşım diyorsundur.

İkizler ve Yükselen İkizler

Zaman daralıyor. Senin de için darlanıyor. Sanki işlerini bitirememek mi seni keyifsizlendiren? Acaba doğru bir planlama yapamıyor musun? Doğru bir strateji kuramıyor musun? Dağınık mı masan? Şimdi Venüs bu yolculuğunda sana kariyerin konusunda bir şeyleri mi gösteriyor. Dağınıklılığının, karamsarlığının nedenini mesela…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bazen… Yeni şeylere kucak açmak gerekiyor. Yeni şeylerin, yeni öğretilerin, yeni heyecanların… Şimdi Venüs bu yolculuğunda seni konforlu alanından, kendinden, yabancı diyarlara çıkarıyor. Yabancı derken sana yabancı olabilir öğreneceklerin. Aman yabancı iyidir, yalancı olmasın da…

Aslan ve Yükselen Aslan

Yok, öyle bir dünya… Bir yanda istediğim gibi harcayayım, öte yandan param hiç bitmesin. Ama böyle bir hesap uymaz bir şeye. Şimdi Venüs bu yolculuğunda sana finansal anlamda bir şeyler hatırlatıyor. Mali tablolarını mantık çerçevesinde okumalı, gözündeki hayal perdesini kaldırmalısın. Bu arada, eşinin artan kazançları seni mutlu edebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Dünya değişiyor. Kimse aynı kalmıyor. Sen ne kadar değiştin? Değişen saçların mı sadece? Hayatı karşılama biçimin değişmedi mi? Şimdi Venüs bu yolculuğunda sana tevekkül edebilmeyi gösteriyor. Olayları eleştirmeden hoşgörüyle kabul etmeni bir de… Bu arada hazır mısın hayatının imzasına?

Terazi ve Yükselen Terazi

Yeteneklerini biliyor musun? Farkında mısın sana bahşedilen yeteneklerinin? Şimdi önünde uzanan Venüs serüveni sana yeni şeyler öğretebilir. Belki bu süreçte gizli yeteneklerinin farkına varabilirsin. Aynı zamanda iş arkadaşlarınla iletişiminde duygusal zekaya daha fazla önem verebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Daha önce söylediklerini hatırlıyor musun? Verdiğin sözleri… Öncelikle kendine verdiğin sözleri… Bazen hatırlamakta zorluk çekiyorsun. Şimdi Venüs bu yolculuğunda sana küçük sevinçlerini hatırlatıyor. Seni mutlu edecek yönlerinle, olaylarınla, duygularınla tanıştırıyor. Bu arada “aşk”a hazır mısın?

Yay ve Yükselen Yay

Sorguların var. Sorduğun sorulara almayı beklediğin yanıtlar var. Sorguluyorsun. Ama bazı konular var ki olduğu gibi kabule hazırsın. Elbette, konu evin olunca sen vazgeçiyorsun sorgulamakta. Şimdi Venüs bu yolculuğunda, evini, aileni ihmal etmemeni bekliyor. Bu seyir sırasında ailenle keyifli zamanlara imza atabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bazen kelimeler çok güzel anlatır. Bazen de sustukların anlatır seni. Belki de artık konuşma zamanı gelmiştir. Şimdi Venüs bu yolculuğunda, sana iletişim hayatına dokunuyor. Empati, duygusallık, merhamet diline egemen olabilir. Aynı zamanda, kısa yolculuklar seni mutlu edebilir.

Kova ve Yükselen Kova

Yeni şeyler var mı almanı bekleyen? Zaten, mutluluk alışverişte değil. Duygusal satın almaların seni mutlu edemez. Ruhunu beslemeden kesilmez alışverişlerinin arkası. Şimdi Venüs bu yolculuğunda para evine dokunuyor. O yüzden duygusal alışverişlerine dikkat etmelisin.

Balık ve Yükselen Balık

Belki de, yeni bir adım atmalısın. Geçmişi bırakarak yeni yolculuklara kucak açabilirsin.  Venüs bu yolculuğunda kendini daha çok gösterebilirsin. Kendini sevmeyi öğrenebilirsin. Kendini yenilemeyi başarabilirsin. Kendine merhametle yaklaşabilirsin.