Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

4 Nisan 2022 Burç Yorumları

Güvenli bir yer

Galiba dünyada en arzu ettiğin duygulardan biri güven… Güven duymadığın biriyle aynı masada oturmazsın. Güven duymadığın biriyle aynı yastığa baş koymazsın. Güven duymadığın bir kalpte yer almazsın. Peki, en çok kime güveniyorsun bu yaşamda?

Bugün… Duyguların anlatıcısı Ay, güven ve huzur timsali Boğa Burcu’nda dolaşıyor. Bugün keyif aldığımız şeyleri yapmak isteyebiliriz. Yaşamımıza huzur katacak şeylerin arayışında olabiliriz. İnatçılık yapabiliriz. Ve kendimizi mutfaktan alamayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bazen anlamlı görüntülere ihtiyaç duyuyorsun… Bazen hayatın anlamı üzerinde düşünüyorsun… Çünkü bazen anlamsız geliyor bir şeyler…  Kibir mesela… Kıskançlık mesela… Yönetilemeyen hırs mesela… Anlamsızlıkların içinde anlayamıyorsun bir şeyleri.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Senli zamanların tarihi… Yaşam tarihine not düşmek adına kullanabilirsin belki bugünü… Madem gökyüzünde Ay Boğa Burcu’nda dolaşıyor… Madem Güneş’inle kavuşuyor. O zaman sana da yeniliklere kucak açmak kalıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

Henüz hazırlıklarını tamamlamadın sanırım. Yoksa şimdiye kadar yola çıkardın… Beklemezdin bu kadar… Belki bugün hazırlarsın valizini… Biraz sabır, biraz huzur, biraz da sükûnet… İhtiyacın olanlar…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Galiba biraz fazla büyütüyorsun… Evet, hepimizin ailesi ilk sırada gelir. Anlıyorum seni… Ama bazen çok fazla fedakârlık yapıyorsun… Kendini unutuyorsun… Ne zamandır sadece kendin için bir şey yaptın?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bence güzel bir gün bekliyor seni… Bence yaşamını seviyorsun… Sen zaten her şeyi seversin… Kocaman bir kalbin var çünkü… Bugün… Yaptığın işi de seviyorsun… Yaptığın işten de huzur buluyorsun… Ne de olsa bir tatlı huzur almaya gelmedik mi dünyaya?

Başak ve Yükselen Başak

Bazen… İçinde çok büyük bir güçle uyanıyorsun… Her şeyi yapabilecek gücü içinde hissediyorsun… Ve sonra aniden bitiyor içindeki enerji… Bir türlü statik bir enerji olamıyor… Hayatına katamıyorsun… Neden bu kadar düşük enerjin?

Terazi ve Yükselen Terazi

Kaynaklarını verimli kullanmak önemli… Telefonun şarjını her zaman yanında taşırsın değil mi? Bitme ihtimaline karşı… Mumların vardır herhangi bir elektrik kesintisinde karanlıkta kalmamak adına… Peki, finansal kaynaklarını neden doğru yedekleyemiyorsun?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Gökyüzünde Boğa Burcu’nda ağır ağır dolaşan bir Ay… Ve senin Güneş’ine karşıtlık yapan bir Ay… Sana görmediğini gör diyen bir karşıtlık… Olayların önünü arkasını analiz etmen için.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Tatlı krizlerin mi tuttu yine? Mutfaktan geri gelmiyor musun bugün? Aman dikkat etmelisin… Zevkle yediğin tatlılar sonrasında midene zehir olmasın… Tatlı yemek yerine hayatın tadını çıkarmaya ne dersin?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Belki çalışmalarına ara vermek isteyebilirsin… Belki de çocuklarla bir arada olmak sana iyi gelebilir. Zaten çocuk neşesi, mutluluğu, huzuru bulaşıcı değil midir? Hele çocuk kahkahası nasıl mutlu eder insanı?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Ailenle ilgilenmek, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsin. Zaten, çalışma temposunda en özel değerlerimize vakit ayıramıyoruz. Ve en çok ta bizi koşulsuz sevenleri ihmal ediyoruz. Hayatında her şeyin yerine birini koyabilirsin. Ama ailenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Balık ve Yükselen Balık

Sen seçtin… Şimdi isyan etmenin anlamı yok… Sen istediğin için var… Sen istersen gidecek… Yeter ki sen iste ve kararlı ol…