Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

4 Mart 2022 Burç Yorumları

İlk yaz

Birçok başlık kişinin gelişimini destekler. Aldığı eğitim, doğduğu aile, yetiştiği çevre, arkadaşları… Senin büyüme ve gelişim öyküne bence bir faktör daha eklenmeli… Mesela doğduğun gün… Doğduğun, güneşli gün… Bir ilkbahar sıcağı değil de, yaz havasıydı sanki… Tıpkı senin gibi… Sıcak, içten, samimi ve aydınlık… Minik ellerinle nasıl büyük bir dünya kurabildiğini keşke bilebilsen… Ama biliyorum ki çok yakında bunu öğreneceksin sende… En iyi arkadaşım, sırdaşım, kızçem, canımın canı… İyi ki doğdun… Yaşamın doğduğun gün gibi güneşli ve aydınlık geçsin…

Bugün… İç dünyamızın zenginliğini anlatan Ay, Koç Burcu’na girerek yeni bir döngüyü başlatıyor. Bugün duygularımıza heyecan katabiliriz. Güne hızlı başlangıç yapabiliriz. Bencillik sınırında dolaşabiliriz. Yeni bir şeyleri başlatmak için istekli olabiliriz. İçimizde bir savaş başlatabiliriz. Kendi kendimizle mücadele haline girişebiliriz. Bu arada yeni girişimlerde bulunabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kendinle başbaşasın… Üzerinden büyük bir yük kalkmış gibi… Sabah daha erken başlıyorsun güne… Gece vaktinde uyuyorsun… Kendini güçlenmiş hissediyorsun… Kendini her şeyi yapabilecek güçte hissediyorsun. Hadi bakalım kolay gelsin…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Bilinçaltın tüm canlılığıyla atağa geçebilir. Bu hareketlilik sana güzel şeyler getirebilir. Mesela, öfkenle yüzleşebilirsin… Öfkelenmek kötüdür… Kişiyi uçuruma bile sürükleyebilir. Önemli olan öfkeli olduğunun farkına varıp, öfkeni kontrol altına alabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Zaman düzlemi içinde kendine yeni zamanlar yaratmaya çalışabilirsin. Yeni zamanlar yaratırken dikkatli olmalısın… Açık sözlü olayım derken, pot kırma… Arkadaşlarınla sohbet etmek için güzel zamanlar bu arada.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Amacın var mı? Daima en iyi olmak… Daima birinci olmak mı? İstersem her şeyi elde ederim mi yoksa yaşam motton? Belki de bugün amaçların için çalışmak, girişimlerde bulunmak, mücadele etmek için özel bir gün…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Heyecanlı ve atik olabilirsin… Özellikle kendini anlayabilmek adına… Geçmişin seni tetiklemesine izin vermemek için, var gücünle gayret etmeli ve çalışma programına bağlı kalmalısın… Bu arada dünya atlasın hâlâ duruyor mu?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yine hesap cetvellerin karşında… Çizelge hazırlamayı seviyorsun… Harcamalarının hesabını tutmayı, muhasebe kayıtlarını, harcamalarını… Acaba bu yüzden mi sürekli harcama yapıyorsun? Gerekli, gereksiz ne varsa alıyorsun…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Gökyüzünde dolaşan Ay ve doğum anından beri seni yalnız bırakmayan Güneş, karşı karşıya geliyorlar… Her karşı geliş sana yeni bir şeyler öğretiyor… Nerede durman gerektiğini, nerede beklemen gerektiğini, nerede yürümen gerektiğini öğretiyor.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Aman dikkatli ol… Çabuk olacağım diye ev kazalarına açık hale getirme kendini… Çabuk olacağım derken hata kat sayısı da artar… Hataların da arttık.a işin içinden çıkamazsın… O yüzden bazen yavaşlamak iyidir.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Bazı konularda liderliği ele alabilirsin… İnsiyatifi ele aldığın gibi… Bazı konularda öncü olabilirsin… Peki, konu aşk olunca? Aşk, liderlik istemez… Aşk paylaşmak ister… Aşk, eşitlik ister… Aşk, birliktelik ister.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Evinde olmak sana iyi gelecektir. Bazen günün büyük bölümü işle geçiyor. İş hayatı, işin sorumlulukları, işin yoğunlukları derken kendine ve evine zaman kalmıyor. Ama asıl önemli olan kişinin evi değil midir?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… İletişim dilini biraz törpülemeye ne dersin? Aklına geleni anında söylemeden… Aklına geleni aklı süzgecinden geçirip söyleyebilirsin… Aklına gelenleri yüreğinden geçirip söyleyebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Paranı harcamak için acele etmesen iyi olmaz mı? Parayı biraz tutmak… Parayı biriktirmek, gereksiz yere harcamamak mesela…