2 Mart 2022 Burç Yorumları

Yeniden

Ve şimdi yeni bir yol var önünde… Ve elinde biletin… Ama bir türlü karar veremiyorsun. Niyetleniyorsun ama bir türlü hayata geçiremiyorsun isteklerini… Belki artık doğru zaman gelmiştir. Ne dersin?

Bugün… Gökyüzünün iki ışığı bir araya geliyor. Güneş ve Ay, Balık Burcu’nun 11 derecesinde buluşuyorlar. Bize de yeni ayla birlikte, kendimize ve yaşamımıza bir göz atmak kalıyor. Duygularımıza karamsarlık yeli estiren durumların farkına varabiliriz. Kendimizi izole etmek, yalnız kalmak isteyebiliriz. Kendimize mola zamanları verebiliriz. Hayatımıza ve kendimize merhametle, sevgiyle bakabilmeyi öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni Ay… Ay yeni haline kavuşuyor… Ve bir döngü başlıyor yeniden… Ve sende yeni ayın yeni hallerine kendini kapatma… Hazır fırsat varken, bilinçaltının saklı hazinelerini açığa çıkarmaya çalış… Mesela hayal gücünü… Hayal gücünü, hayat gücüne dönüştürebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay sosyal çevrenle ilgili ilişkilerini yeniden düzenlemene yardımcı olurken, sana umutlarını ve düşlerini anımsatıyor. Ve kabule geçişi öğretiyor… Belki de bazı insanları hayatından çıkarmalısın… Yeniden yaşama dönmek için…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay sana yaşam planını gösteriyor… Zor da olsa, kararlı olacaksın diyor… Dağılmayacaksın… Bir şeyi istiyorsan… Önce kendine inanacaksın… Sonra çalışacaksın… Emek harcayacaksın… Alın teri dökeceksin. Ardından tevekkül edip “ O”na sığınacaksın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte belki yeni bir şeyler gündeme gelir… Mesela yeni bir eğitim… Eğitim sadece okullar ya da kurslarla mı olur sence? Öğrendiklerin de sana eğitim vermedi mi? Mesela öğrendiklerinle sezgilerin daha güçlenmedi mi?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte duygusal kararlar vermek zorunda kalabilirsin… Maddi dünyada ama duygusallık kaybettirebilir. Biliyorsun vaktinde merhametinden nasıl maraz doğdu… Verdiğin borç hâlâ geri ödenmedi… Ve bu saatten sonra da ödenmesi bir hayli zor…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte kendine çeki düzen vermen gerekebilir. Düzen demişken… Düzeninin bozulması seni rahatsız ediyor mu? O zaman nereden çıktı bu dağınıklık? Yeni Ay’la birlikte bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte çalışma ortamınla ilgili, iş yapış modellerinle ilgili yeni düzenlemelere gidebilirsin. Elindeki işleri tamamlamamak adına, kendine başka işler icat edebilirsin. Disipline olmakta bir parça zorlanabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte kendine yeni bir alan açmak isteyebilirsin. Yeni bir alan derken, yeni uğraşlar sana iyi gelebilir. Seni yeniden rahatlatabilir. Bilinçaltın yeterinde dolu değil mi? Belki bilinçaltını boşaltmana yarayabilir yeni uğraşın.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte evinle ilgili, yaşadığın mekânla ilgili yeni düzenlemelere gidebilirsin. Evinde sessiz ve sakin yaşamak isteyebilirsin. Kendini evinde izole etmek isteyebilirsin. Sanırım kapı zilin çalışmıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte iletişimle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Cümlelerinle tarafsız kalmakta zorlanabilirsin… Kendini alıngan ve kırılgan hissedebilirsin. Karamsarlıklarının izini silmek için olağanüstü çaba içine girebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte, maddi kaynaklarınla ilgili yeni gelişmelerle tanışabilirsin. Finansal tablondaki karmaşıklığıyla karşı karşıya kalabilirsin. Ama bu karmaşayı düzeltmek için harekete geçebilir misin? Bilemem…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’ın başrolündesin… Tam senlik zamanlar… Kendini, fiziksel görünümünü yenilemek için bugünü kullanabilirsin. Saç rengini değiştirebilirsin mesela… Belki de spora başlayabilirsin. Bu çok mu iddialı oldu?

Loading