16 Şubat 2022 Burç Yorumları

Her şey başa sardı

Merdivenli evini düşün… Her gün tek tek indin basamakları… Her gün tek tek çıktın basamakları… Her indiğinde biliyordun ki akşam olunca odana çıkacaktın… Her çıktığında biliyordun ki sabah olunca mutfağa inecektin… Her inişin çıkışı olduğunu hatırlatmadı mı sana mavi badanalı merdivenlerin… Peki, şimdi neden korkuyorsun basamakları tırmanmaktan? Bak bu sefer merdivenlerin korkuluğu da var korkma yani düşmezsin…

Bugün… Bir dolunay öyküsü yazmaya hazırlanıyor gökyüzü… Bilinci temsil eden Güneş bir hayli bilinçli ve akıllı Kova Burcu’nda ilerlerken, duygularına asaleti katan Ay Aslan Burcu’nda karşı karşıya kalıyor. Ve bize de bir şeyleri anlamak, idrak etmek ve tamamlamak düşüyor.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Dolunay… Dolunay sana aşka dair bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Mesela gereksiz kaprisler yapma diyor. Mesela kibrin tuzağına düşme diyor. Neyin kibri? Neyin egosu? Aşk, sadece sana özel mi?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Dolunay… Dolunay sana evinle ilgili konulardan ulaşmaya çalışıyor. Sahi, evde misin? Ne zamandır ulaşamıyorsun kendine? Evin içinde gölge gibisin. Varlığını ne zaman hissettireceksin?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Dolunay… Dolunay sana en sevdiğin yerden gönderiyor ışıklarını… İletişimden… Konuşmaktan… Anlamaktan… Anlaşılmaktan… Aktarmaktan… Bakalım nasıl cümleler kuracaksın? Sevgi dolu mu? Yoksa kibirli mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Dolunay… Dolunay sana değerlerin üzerinden sesleniyor. Yatırımlarından nasıl kazanıyorsun? En çok hangi yatırım aracı sana kazandırıyor? Ve bu arada bir şey daha gösteriyor sana dolunay… Bakalım ne kadar cömertsin?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Dolunay… Dolunayda sahne senin… Sen zaten seversin sahnede olmayı… Alkışlanmayı… O zaman madem seviyorsun… Sahnede olacak işler yap… Kendinin ve herkesin hayrı için…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Dolunay… Dolunayda zafer çığlıkları atmak istemez misin? Hangi konuda mı? Mesela endişelerinden, yersiz kuruntularından kurtulmanın zaferini kutlamak istemez misin? Bu arada fark ediyor musun gizli egonu? Cümlelerine dikkat et… Birinci tekil şahıslı çoğu zaman…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Dolunay… Dolunay sana bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Geçmişte çok istediğin bir şey… Geçmişte çok istediğin ama hayat koşturmasının içinde unuttuğun bir şeyi anlatıyor. Hatırlayabildin mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Dolunay… Dolunay bazı konularda zihninin netleşmesini sağlayabilir. Uzun zamandır aradığın işi bulabilirsin. En azından karar verebilirsin ne istediğine… Yani bundan sonra ne yapmak istediğini anlayabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Dolunay… Dolunay ışıklarını sana sınır ötesinden gönderiyor. Mesela uzun zamandır gitmek istediğin bir yere yolculuğa çıkarabilirsin. Ya da taşınabilirsin… Yurt dışına… Neden olmasın?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Dolunay… Dolunay ışıklarını sana finansal alanından gösteriyor. Mesela cömertçe yaptığın harcamalar sana gönül hoşluğu yarattı elbette… Peki cüzdanın hoş değil de, boş mu kaldı?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Dolunay… Dolunayın bir değer paydaşı da sensin. Bakalım neler yaşayacaksın? Evet, doğru… İnsan, sevdiği biriyle hayat sürmeli…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Dolunay… Dolunayla birlikte yaptığın işte kendini daha çok gösterebilirsin. Yaptığın çalışmalarla takdir toplayabilirsin.

Loading