CASE IH Yeni Ürünleriyle İzmir Tarım Fuarı’nda

Türkiye’nin en köklü traktör üreticisi TürkTraktör’ün Premium markası CASE IH, en yeni ve gelişmiş modellerini İzmir Tarım Fuarı’nda sergiliyor.

Avrupa’nın en büyük dört tarım organizasyonu arasında yer alan İzmir Tarım Fuarı, kapılarını 17. kez ziyaretçilerine açtı. Yeni yılda çiftçiyle olan buluşmalarının ilk durağı olan İzmir’de, yeni CASE IH modelleri ve çok özel finans kampanyalarıyla fuara iddialı bir şekilde katılım sağladıklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “TürkTraktör olarak sahip olduğumuz 68 yıllık üretim tecrübemiz ve çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak yeni traktör modellerimiz ile İzmir Tarım Fuarı’nda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemizde yerli üretimini gerçekleştirdiğimiz premium traktör markamız CASE IH’in ‘’Şimdi Daha Güçlü’’ mottosuyla tanıtımını yaptığımız Farmall 120C, gücünü geçmişinden alan yeni Farmall X Serisi ve üst segment traktörümüz Vestrum 130 modelleri olmak üzere yeni traktörlerimizi çiftçimizle buluşturuyoruz.” dedi.

 

İzmir Tarım Fuarı’na özel Şubat ayı boyunca geçerli avantajlı finansman kampanyaları da sunan TürkTraktör, finansman ihtiyacı olan çiftçiye CASE IH marka traktör modellerinde geçerli 100.000 TL’ye kadar 2 yıl vadeli yüzde 0, 100.000 – 250.000 TL aralığında ise yüzde 1,39 faizli ve 5 yıl vadeli kredi imkânı sağlıyor.

 

Loading