26 Ocak 2022 Burç Yorumları

Sor bakalım kendine

Öz eleştiri yapabiliyor musun? Kendini eleştirebiliyor musun? Ya da her koşulda sadece kendinin haklı olduğunu mu düşünüyor musun? Hiç karşı pencereden kendine baktın mı? İstersen bir dene… Bakalım ne göreceksin kendine dair… Bakalım ne göreceksin yarınına dair… Bakalım ne göreceksin yanında yürüyenlere dair…

Bugün… Duyguların, arzuların, mizacın temsilcisi Ay, Akrep Burcu’nda yolculuğunu sürdürüyor. Demek ki bugün duygularımız yeni gündemle coşabilir. Biz Akrep Burcu’nun kötü yanlarını duygularımızdan çıkarmaya çalışalım. Mesela aşırı hırs… Mesela kıskançlık… Mesela şüphe… Bunun yerine iyi niteliklerini duygularımıza, yaşamımıza katmaya çalışalım. Mesela azim… Mesela derinlik… Mesel dönüşüm gücü…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kriz yönetimini öğrenebilirsin. Krizlerden başarıyla çıkmak zaten senin işin değil mi? Bu arada acaba krizlerden mi besleniyorsun? Hiç düşündün mü?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Bir çeşit dolunay zamanı senin için… Eksik listeni tamamlamak için bugünü değerlendirebilirsin. Neyin eksik peki? Sezgilerine güvenmemek olabilir mi?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Zamanın büyük bölümü çalışma ortamındaki şartları düzenlemekle geçebilir. Belki iş arkadaşlarının düzensizliği canını sıkabilir. Ya da arkadaşlarının agresif tutumlarıyla karşı karşıya kalabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Spekülasyonlara açık hale gelebilirsin. Doğru ya da yanlış haberlere, maruz kalabilirsin. O yüzden bir şeylerin doğrudan teyit etmeden inanmamalısın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kendine alan açmak isteyebilirsin. Kendine mola zamanları… Özünle baş başa kalmak, kendinle konuşmak, ruhunun sesine kulak vermek iyi gelebilir sana.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Dedikodunun tuzağına düşmemeye çalış. Sen birinin arkasından konuşursan, aynı durumda kendini bulabilirsin. Bırak kim ne yapıyorsa yapsın… Sen kendi işine, kendi yönüne, kendi niyetine bak.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Kendini garanti altına almaya çabalayabilirsin. Kendini elbette maddi enstrümanlarla güvence altına alabilirsin. Peki, kendini dönüştürmek garanti altına almaya ne dersin?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Kendini şanslı ve güçlü hissedebilirsin. Mücadele gücün artabilir. Sabır sinyallerini daha güçlü hissedebilirsin. Değişimin gücünü yabana atamayabilirsin. Yenilenmek için daha ne bekliyorsun?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Olduğundan farklı görünüyorsun. Daha doğrusu görünmüyorsun. Sanki birisinin ardına saklanmış gibisin. Hem saklıyorsun kendini hem bulsunlar istiyorsun. Nasıl olacak peki bu?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… İçine sinmiyor mu bazı şeyler? O zaman çizginin dışına çık biraz. Yeniliğe aç kucağını. Değişime direnme… İnatlaşma… Olması gerekeni yaşa ruhunla…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Hayat senin için iki kutuplu olabilir. Ya hep ya hiç diyebilirsin. Özellikle kariyer yaşamında bu dürtü egemen olabilir gününe. Gücünü göstermelisin yönetim koltuğuna.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yine ser verip sır vermiyorsun? Ketumlukta üstüne yok. Anlatmıyorsun yaşadıklarını, hislerini, düşüncelerini, içinden geçenleri… Haykırışların içine birikiyor.

 

Loading