Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Dünyada 2022 tablosu… (1)

Geçen yazımda bu yıl Türkiye ile ilgili düşüncelerimi yazmıştım. Bu defa dünyadaki muhtemel gelişmelerle ilgili düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

1-İllümünati çetesinin (ve onun maşası, Siyonist-Evanjelist grubunun) “Tek devlet, tek dil, tek din”, “dijital dünya düzeni”, “Metaverse-Sanal Hayat düzeni” vb. projeleri, artan tempoda devam edecektir. (Microsoft, Bezos, Musk vb. tiplerin çalışmaları, daha da hız kazanacaktır.)

2- Corona virüsü ile tüm dünyanın dehşete kapılması, evlerine kapanması, dijital dünyanın hakimiyeti sağlanmıştır. Bu yıl da “İklim, hastalıklar, enerji, açlık, kuraklık, uzaylılar, göktaşı, vb.” konularda üretilecek senaryolarla beyinler yıkanacak, korku iklimi sürdürülecektir.

  1. a) Her konunun (Güya küresel, aslında bir avuç sömürücünün hakim olduğu) “Konseyler” eliyle yürütülmesi ortamı sağlanacaktır.
  2. b) Kripto para uygulaması genişletilecek, ulus devletlerin yetkileri ve güçleri minimize edilecektir. (Buraya para yatıran zavallılara, açgözlülere hiç acımıyorum.)
  3. c) Astro biyoloji, devreye sokulacaktır. Bunun için NASA 24 ilahiyatçıyı işe almıştır. Pentagon, “UFO Araştırma Grubu” kurmuştur.

-Kısa bir süre önce, James Webb teleskobu, uzaya gönderilmiştir. Açıklanan amaç büyük patlamadan 200 milyonuncu yıldız sonraki oluşumları, tespit etmektir. “Yaratılış Sütunları’nı yani evrenin gaz halini” görüntülemektedir. Ancak bu proje ile hedeflenen amaçlardan birinin de sahte uzaylılar üretmek olduğu dile getirilmektedir. 2025 yılında aynı şekilde birkaç yıl içinde Hologram Tekniği ile Hz. İsa’nın da (güya) gökten indirileceği de söylenmektedir. Ayrıca en yakın Göktaşı, dünyanın minimum 5 milyon kilometre uzağından geçmesine rağmen, devamlı olarak bir göktaşı çarpması felaketi işlenmektedir. (Bu konuda çok sayıda film çekilmektedir.) Güya bu felaketi önleme projesi olarak, uzaya göktaşının yörüngesini değiştirecek uydu gönderilmiştir. Kahraman ABD figürü işlenmektedir.

-2007’de “Karanlık Madde ve Karanlık Enerji” konularını araştırmak amacıyla Roman Teleskobu gönderilecektir.

-Hedef, insanların gerçekle ilgisini koparmak, düşünmeyen, fikir üretmeyen, yargılamayan, sanal alemde yaşayan, ateizme inanan, tümü çip ile yönetilen (Elon Musk’ın yolladığı, çok sayıda uydu bunu yönetecektir) yığınlar üretmektedir. Ulus devletleri devre dışı bırakmaktır. (İsveç’te herkese çip takılmaya başlanmıştır. İsrail uygulama kararı almıştır. Afrikalılara ve ABD’deki evsizlere de çip takılmaktadır.) Nihai hedef, 2024 yılının ocak ayıdır. Dünya Sağlık Örgütü, bu hain projenin en büyük destekçisidir. (Güya bu çipler sağlık gerekçeleri ile takılmaktadır.)

3-Okumaya ve araştırmaya meraklı olan, değerli okurlarımızı “Güneşin önünü kapamak, güneş rüzgarlarının önünü kesmek”; “Crispr Teknolojisi”; “Yapay zeka”; “İnsan hafızasının robota nakli”; “Sürdürülebilir Dünya”; “DNA yapısının değiştirilmesi, sipariş bebekler, sentetik insanlar”; “Blockhain”; “Büyük sıfırlama”; “HAARP”; “Yapay Gezegenler”; “Ölümsüzlüğü gerçekleştirmek-İnsanı dondurmak-Trans Hümanizm” “Metaverse”; “Herkese bir avatar”; “Kripto paralar”; “Tüm mesleklerin dijitalleştirilmesi”; “Web 3.0 uygulamaları”; “İnternette yapay zeka”; vb konuları incelemelerini naçizane tavsiye ediyorum. Ancak bilim insanlarımızın ve akademisyenlerimizin bu konuları iyi öğrenmesi, ülkemizin geleceği açısından çok hayati önemdedir. (Bu arada dünyanın 100 trilyon dolar olan hasılasının kimlerin cebine girdiğini de incelememizde yarar vardır.)