Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

17 Ocak 2022 Burç Yorumları

Geçmiş geçmiyor

Bazen… Hani otomobilin camından dışarı bakarken, bir göz yanılması sonucu yandaki arabanın gerisinde kaldığını sanırsın… Sanki geri geri gidiyormuş gibi bir his… Geri gerid gidiyormuş gibi bir yanılsama… Bazen de hayat yolunda böyledir… Aslında ileri gidiyorsundur ama bir şeyler seni geride kalmaya, geride kalanlara tutunmaya zorlar… Bu da yaşamın yanılsamasıdır… En iyisi mi sen önüne bak…

Bugün… İletişimin temsilcisi Merkür geri hareketini sürdürürken, Kova Burcu’na yeniden geliyor. Ve bize oturup düşünmek, mukayese etmek ve anlamak düşüyor… Neyi mi? Geçmişte hangi hataları yaptık? Geçmişte hangi gerçeklere gözümüzü kapadık? Geçmişte hangi konularda akıllımızın, zekâmızın emrinin dışına çıktık?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı….

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni bir yolculuk başlıyor senin için. Bu süreçte geriye dönük adımlar atabilirsin. Hangi konuda mı? Kazançların konusunda… Belki geçmiş alacakların ödenebilir. Bu arada eski bir dostla karşılaşabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni zamanların habercisi… Yeni zamanları bazen eskiyi bırakarak ulaşabilirsin. Eski düşünce kalıplarını kırarak… Sahi neden kariyer yaşamın istediğin gibi şekillenemiyor?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni bir seyir başlıyor. Yapamadığın, ertelediğin, vazgeçtiğin yolculuklar için adım atabilirsin. Mesela ertelediğin bir yurt dışı seyahati ya da eğitim programı olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeniden düzenleme zamanları… Hangi başlıkları mı? Elbette finans gündemini… Finans durumunu değerlendirmek, vergi borçlarını yapılandırmak için bu seyrin etkisini değerlendirebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni bir dönem… Evliliğe, evlilik yaşantına, eşine ya da eşsizliğine geriye dönüp bakabilirsin. Bu bağlamda yaptığın hataları, eksikleri, yanlış tavırları değerlendirebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni zamanlar seninle birlikte… Geriye dönüp bakabilirsin ve sorgulayabilirsin. Neleri mi? Yaptığın iş mesela… Çalışma koşullarını, ekip arkadaşlarınla olan iletişimini ve elbette sağlığını. Eğer evinde dört ayaklı bir canın varsa onun güvenliğine dikkat edelim.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni zamanlar geçmişten getirdiğin… Belki de eski bir sevgiliyle karşılaştırmaya hazırlanıyor gökyüzü seni. Belki de aşka dair düşüncelerin üzerinde sorgulama zamanı.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni zamanlar… Evle ilgili ertelediğin durumlarla, sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu arada evde kullandığın elektrikli ev aletlerine dikkat etmelisin. Sıkıntılı durumlar yaşayabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni bir yolculuğun ayak sesleri var. Ses derken… Duyduklarını işittiklerini doğruluk süzgecinden geçirmeyi ihmal etme. Çünkü bu süreçte hangi haber doğru, hangi haber yanlış ayrımına varmakta zorlanabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni bir seyir geçmiş hataları canlandıran… Değerli misin? Kendine değer veriyor musun? Sen kendini değerli bulmazsan, sınırlarını çizmezsen kimse sana değer vermez. Unutma…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni zamanlar… Sana dair… Kendini yeni sulara atmadan önce geriye dönüp bir baksan… Geriye bakıp düşünsen… Acaba sen nerede hata yapıyorsun?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni zamanların ilk günü… Geçmiş zamanların, geçmiş düşlerin sıra sıra dizilmiş gibi… Bakalım endişelerin saf tutmuş seni beklerken… Nasıl bir sırada izleyeceksin düğümleri çözmeyi?