Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

7 Ocak 2022 Burç Yorumları

Sessizliği dinliyorum

Yaslan arkana… Kapa gözlerini… Ve duy sessizliği… Sessizliğin çığlıklarını… Sessizliğin konuşmasını… Sana sessizlik anlatır umutlarını… Sessizlik sorgulatır pişmanlıklarını… Sessizlik yaşatır güncende yazılanları… Sessizlik yaşatır zemheri ayını… Sessizlik paylaştırır mutluluklarını… O yüzden… Dinle sessizliği…

Bugün… Ay yine Balık Burcu’nda dolaşırken, çok tanıdığı hatta benzediği Neptün’le kavuşuyor… Bize de öyle olmaz mı zaten? Hayatımızda hep bize çok tanıdık gelen, bize benzeyen insanlar olur. Ve biz azimle reddederiz karşımızdakini… Çünkü kendimizle, kendi gerçeğimizle karşılaşmaktan korkarız. Bakalım bugün nelerle karşılaşacağız?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Belki de bugün birkaç saatliğine de olsa kendi içine çevir gözlerini… Ve bir gözden geçir bilinçaltında gizlediğin hayat kırıklıklarını…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Arkadaşlarınla zaman geçirmek iyi gelebilir sana. Bazen zihnin dağınıklığını en iyi dağıtan şey dost sohbetidir. Benden söylemesi.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bazen işler yolunda gitmez. Tam istediğin şekilde ilerlemez. O zaman derin bir nefes alıp dinlenmek iyi olabilir. Kısa bir mola uzun vadede kazanç getirebilir sana.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Birkaç saatte olsa, biraz zaman ayır… Ve yeni bir bakış açısı, yeni bir vizyon getirmeye çalış geleceğe dair. Belki de en büyük milyonerlik, vizyonerliktir ne dersin?

Aslan ve Yükselen Aslan

Her insanın kriz dönemleri olabilir. Krizler, hepimiz için dönüşüm noktasıdır. Yeni bir kimliğe, yeni bir ben’e dönüşmek için. Finansal zorlukların nedenini de düşünmek için uygun bir gün olabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Keşke demek istemiyorsan yaşadıklarının sorumluluğunu üstlenmelisin. Kaçmak sana ne kazandırabilir? Ama kaybettireceği şeyler ortada değil mi?

Terazi ve Yükselen Terazi

Olumsuz düşünme şeklini değiştir. Endişeni kaldır ortadan. Kaygılarını denize at. Söylemesi kolay değil mi? Öyle kolaysa sen yap diyorsun içinden? Peki, yapmadığımı nereden biliyorsun?

Akrep ve Yükselen Akrep

Belki birkaç saatliğine kendine bir fırsat verebilirsin. Kendine kaliteli bir zaman çalabilirsin. Sevdiğin bir uğraş yapabilirsin… Sana mutlu hissettirecek bir şeyler… Bunu en iyi sen bilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Belki de annenle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Belki de birbirinizi daha yakından tanımak iyi gelecektir sana.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün kardeşinle yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsin. Birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Birbirinizden destek almak ikinize de iyi gelecektir.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yine finans üzerine düşünmen gereken bir zaman dilimi. Hepimizin hayali var elbette. Ama biraz daha kemer sıkmaya devam edersen günün sonunda sen kazanacaksın.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Hayal âlemindesin yine… Bazen dağılmayan siz bulutları kaplıyor ruhunu ve sen fark etmiyorsun bir türlü gerçekleri… Kim nereye çekerse oraya gidiyorsun…