6 Ocak 2022 Burç Yorumları

Alıştın yalnızlığa

Gün başlıyor… Yalnızlıkla… Gün bitiyor… Yalnızlıkla… Değişen pek bir şey yok… Yazgın, silinmez mi sanıyorsun peki? Biliyor musun karanlık yalnızlığından çıkamamanın nedenini? Çünkü fena halde alıştın yalnızlığına… Onu bir başkasıyla paylaşamayacak kadar alıştın…

Bugün… Gökyüzünün duygu dolu, gümüş renkli ışığı Ay, hassas ve naif Balık Burcu’nda… Ve biz Ay Balık Burcu’ndayken… Duygularımızda çabuk dağılabiliriz. Karşımızdakinin duygularını daha iyi anlayabilir hatta hissedebiliriz. En ufak bir rüzgâr darbesinde kırılabilir duygularımız… Maneviyatımız daha yüksek olabilir.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayetine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Biraz kaygılı mısın? Hepimiz kendimizi endişeli hissedebiliriz zaman zaman. Endişe, kaygı, korku olacak ki kendimizi tanıyabilelim. Bugün… Bir iyilik yap kendine… Ve sev kendini… Her şey sevmekle başlar biliyorsun.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Konu şu ki… Sen aslında ne istiyorsun? Gün içinde birçok cümleler çıkıyor ağzından… Hangisini içten söylüyorsun? Hangisi duyulmasını istediklerin?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Ana gündem madden kariyerin olabilir. Daha çok işin, mesleğin, kariyerin yaşamının gündemi olabilir. İşinle ilgili konulara karşı daha hassas, daha ılımlı, daha duygusal kararlar alabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni bir şeylere zaman ayırabilmek seni mutlu edebilir. Kitaplarına zaman ayırmak mutlu edebilir seni… Ya da film izleme listene göz atabilirsin… Ya da yeni bir eğitime başlayabilirsin… Ya da bu doğrultuda karar alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Görünüşe aldanma… Sen bugün özüne dön. Kendine, bedenine odaklanmak yerine ruhunu iyileştirmeyi, ruhunu dinlemeyi, krizlerini ruhsal dönüşümlerinle yönetebilmeyi öğrenebilirsin. Sen seversin zaten öğrenmeyi.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Kendine bir başkasının objektifinden bakabilir misin? Biliyorsun hayat bize her daim kendimizi yenilemek için fırsat sunar. Sende gününü bu kapsamda değerlendirebilirsin. Bir çeşit tamamlanma… Eskiyen duyguları, kaygıları geride bırakmakla başlayabilirsin işe.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Çalışma tempon biraz yavaşlayabilir. İşlerini tamamlamakta zorluk çekebilirsin. Daha sakin, rahat bir gün geçirme arzuna yenik düşebilirsin. Disiplinli bir gün olmayabilir senin için.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… İçindeki çocukla ilgilenmeye ne dersin? İçindeki çocuğa şefkat vermeye, onu dinlemeye, onu anlamaya… Bu arada her konuda “kurban” rolünü üstlenme… Yaşadıklarının sonucu biraz da senin cesaretsizliğin değil mi?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Belki biraz evde kalmak isteyebilirsin. Evinde oturmak, evinde zaman geçirmek sana iyi gelebilir. Belki evininin duvarları anlatabilir sana sevecenliği, naifliği, koşulsuz sevmeyi… Belki bu sayede daha az kırılgan olabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni bir gün hepimiz için. Elbette senin içinde… Yeni bir günde “düşünceli” olabilirsin. Elbette düşünmek güzel… Sadece zihnini gereksiz kuruntularla doldurma. Bu hayat saçma senaryolar yazmak için çok kısa.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Öz değer konusu seni meşgul edebilir. Belki de bazı noktalarda “hayır” demeyi öğrenebilirsin. Bu arada bugün harcamalarına dikkat etmende fayda olabilir. Düşün önce… Almak istiyor musun? Yoksa ihtiyacın mı var?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni bir gün sana özel… Yeni başlangıçlara adım atmak için özel bir zaman… Hazır senin için yeni ay enerjisi var gökyüzünde… O zaman kendini yenile… Kendini tazele… Ve göster kendini…

Loading