Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

4 Ocak 2022 Burç Yorumları

Mutluluk öğrenilebilir mi?

Öğrenmek… Yaşamın taşlı yollarında elinde tuttuğun asa çoğu zaman… Öğrenmek… Bilmediğin kapıları açan anahtar çoğu zaman… Öğrenmek… Heveslisin öğrenmeye… Kitaplarla dolduruyorsun duvarını… Peki, nasıl mutlu olacağını yazıyor mu 29 harf? Nasıl mutlu olacağının sadece tek bir alfabesi var… O da “Sen”…

Bugün… Duyguların temsilcisi Ay, özgürlüğün simgesi Kova Burcu’nda dolaşıyor. Bugün, duygularımızda kendimizden kaçabiliriz. Bugün… Duygularımızı beslemek adına sosyal çevremizden, arkadaşlarımızdan destek alabiliriz. Bugün… Yalnız kalmak istemeyebiliriz. İletişim trafiğimiz artabilir.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün…  Yeni bir seyir halindesin… Belki de ruhuna dokunan şeylere biraz daha zaman ayırmalısın. Belki de arkadaşlarınla olmak, onlarla fikir alışverişinde bulunmak sana iyi gelebilir. Kendini biraz özgür bırakmak iyi olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Kariyer hayatında, iş yaşamında önemli gelişmelere sahip olabilir. Hayata bakış açına, hümanizm katabilirsin, özgürlük katabilirsin, özgür davranabilirsin. Sadece dikkat etmelisin, ruhuna kibir dokunmasın.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Fikr-i takip halindesin. Zaten en sevdiğin şey değil mi araştırmak, öğrenmek, merak etmek? Kendini öğrenmenin mavi sularına bırakabilirsin. İnandığın değerlerlerin arkasından gidebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yine mi dağıldı duyguların? Aman sakın… Kendine gereksiz yere kuruntular yükleme… Finansal anlamda bağımsızlığını ilan edebilirsin. Zaten en önemli şey değil mi ayaklarının yere sağlam basması, kendi emeğinin karşılığını alması…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Hava alıyor musun bu aralar? Nefes almak kadar güzel neler olabilir? Bazen ilişkilere de nefes aldırmak gerekebilir. Belki de işin sırrı kendine alan açmakta gizlidir. Belki de işin sırrı özgürlükte gizlidir. Bazı şeyleri biraz akışına bırakmayı deneyebilir misin?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sağlığına özen gösterme zamanı… Tansiyonuna dikkat etmelisin. Bir de çalışma arkadaşlarınla ekip ruhunu oluşturabilirsin. Yani her şeyi sen yapmak zorunda değilsin. İş bölümü sana zaman kazandırabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Ruhuna iyi gelecek bir iş bulabilirsin. Mesela yeni bir hobi, sana nefes aldıracak yeni bir uğraş. Ayrıca bugün çocuklarla bir arada olmak da sana iyi gelebilir. Kendini iyi hissedebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Evdesin… Kendine ait bir odanın içindesin belki de… Kendi köklerine yolculuk yapabilirsin. Evinde olmak sana istediğin şeyi veriyor aslında. Özgürlük… Her şey sana ait… Her şey senden bir parça… Mutfak dolapların da sana iyi ait.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Takvimin hazır mı? Neler yapacağını belirledin mi? Ne bekliyorsun yaşamından? Belki kitap okuma sıralamanı düzenleyebilirsin. Sosyal medyada daha az aktif olmaya ne dersin? En azından bugünlük…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Finansal anlamda kendini düşünürken bulabilirsin. Alacakların, vereceklerin dengesizliği dengeni bozabilir. Hazır değerlerden söz açılmışken, kendi değerin üzerine düşünmeye ne dersin?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Kendine yeni bir fırsat verebilirsin. Sana özel bir yeni ay tadında zaman çalabilirsin kendini yenilemek için… Bedenine ve elbette ruhuna özenli davranmak için harekete geçebilirsin. Sen seversin hareketi…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Hayatının karanlık kuyularının varlığını sorgulayabilirsin. Bazen kendini, korkularına, kaygılarına kaptırabilirsin. Ama unutma… Ay her daim karanlığı sever… Işıklarıyla arka sokakları aydınlatmak için…