Doğal ve Organik Cafe&Shop mağazası açıldı

Dünyada ilk kez kolajenli kahve üreten, Türkiye’nin ilk likit çorba ve kemik iliği suyu üreticisi Zel Gıda Grubu’nin Zel Natural Doğal ve Organik Cafe&Shop mağazası İzmir İstinye Park AVM’de açıldı.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Düzenlenen tören ile hizmete giren mağazanın açılış kurdelesini İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel, Geçmiş Dönem İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, İZSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Semiha Güneş, Zel Grubu ortaklarından Sevin ve Hüseyin Cengiz birlikte kesti.

Açılışta konuşan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, yeni mağazanın hayırlı olmasını dileyerek, ekonomide yaşanan zorluklara rağmen, böyle bir yatırım için Zel Gıda firması yöneticilerini kutladığını söyledi.

İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel de Zel Natural ürünlerinin çok sağlıklı olduğunu belirterek, artık bu mağaza ile bu ürünlere ulaşmanın daha da kolaylaştığını kaydetti. Bu yatırımda emekleri olan Cengiz Ailesine de kutladığını vurguladı.

2 inovasyon ödülü

Zel Gıda Ortaklarından Sevin Cengiz ise, sağlıklı ve organik gıdada Türkiye’nin öncü firmalarından biri olduklarına işaret ederek, bu mağaza ile tüketicilere daha yakından hizmet sunmak istediklerini söyledi. Kolajenli Türk kahvesi ile Almanya Anuga Fuarı’nda inovatif ürün kategorisinde birinci ve Abu Dabi Sial Gıda Fuarı’nda kolajen iksir soğuk içecek ile inovasyon ödülü aldıklarını belirten Cengiz, Pandemi ile birlikte sağlıklı beslenme trendinin hızla geliştiğini ve markalarının da bu dönemde daha çok ilgi görmeye başladığını vurguladı. Cengiz, “Biz de bu nedenle mağazalaşma sürecine girdik. Tüketicilerimizin ayağına gidiyoruz. Yeni mağazamızda bal, pekmez, reçel, labne peynir, tereyağı, zeytinyağı gibi ürünleri Zel markasına güvenen tüketicilerimize aynı güven ile sunacağız. Yöresinden özenle aldığımız ürünleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz” dedi.