İYİ Parti’den İzmir çıkarması

Döviz kuru dalgalanmalarının gölgesinde yaşanan ekonomik krizlerinde gündeme damga vurduğu günlerde İYİ Parti İzmir'de önemli iki programa imza atacak.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

İYİ Parti İzmir Teşkilatı cumartesi günü (25 Aralık) Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale’nin vereceği parti içi ekonomi konferansında buluşacak. Pazartesi günü ise Genel Başkan Meral Akşener, Ege Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ESİAD) konuğu olarak iş dünyası ile bir araya gelip önemli mesajlar verecek.

Parti içi ekonomi konferansı

İYİ Parti İzmir Teşkilatı cumartesi günü Kalkınma Politikaları Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özlale ile Teknolojik Dönüşümden Sorumlu Yiğit Karakış’ın vereceği kalkınma projeleri konferansında bir araya gelecek. İYİ Parti İzmir Milletvekilli ve TBMM Grup Başkan Vekili Müsavat Dervişoğlu, İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray’ın katılımı ile Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta ülke gündeminin yanı sıra partinin ekonomi politikalarının da masaya yatırılacak.

Akşener, iş dünyası ile buluşuyor

İYİ Parti İzmir Teşkilatı gelecek haftanın ilk günü ise Lider’i ağırlama heyecanı yaşayacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 27 Aralık Pazartesi günü Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ESİAD) konuğu olacak. İş dünyasıyla bir araya gelecek Akşener’in buluşmada ekonomi gündemi üzerine önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray, Akşener’i ziyareti öncesi ESİAD Başkanı Mustafa Karabağlı ve onursal başkanlardan Sıtkı Şükürer ile bir araya geldi. Çıray sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Pazartesi günü Sayın Meral Akşener değerli ESİAD tarafından misafir edilecek. Öncesinde ben de Sayın Başkan Mustafa Karabağlı’yı ziyaret ettim. Ziyaret esnasında onursal başkanlardan Sn Sıtkı Şükürer’le de ekonomi konuştuk. İkisine de teşekkür ederim” ifadeleri kullandı. Öte yandan Akşener’in İzmir programının tüm detayları henüz netleşmedi. İYİ Parti Lideri’nin ESİAD ziyareti dışında kentte başka temaslarda da bulunabileceği bildirildi.