FESPA Eurasia 2021 İstanbul Fuarı yarın başlıyor

FESPA Eurasia 2021 İstanbul Fuarı yarın başlıyor.

İstanbul Fuar Merkezi İFM’de, 2 ile 5 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan FESPA Eurasia 2021’de, dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup son teknoloji dijital baskı makinelerini sergileyecek. Teknolojisiyle dijital baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson, Efi ve kendi markası Sutec makinelerini ülkemizde temsil eden Lidya Grup, fuarın buluşma noktası olacak. Hall-10 C40 nolu standında Xerox, Epson, Efi ve Sutec markalarından sergileyeceği makineler ile adeta ziyaretçilere teknoloji şovu yapacak. Fuara özel kampanyalı fiyatları ile ses getirecek olan Lidya Grup, ülkemizin tüm illerinden ve yurtdışından ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Fuara özel kampanya hazırladıklarını anlatan Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi: Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasındaki yeniliklerin sergileneceği FESPA Eurasia fuarına geniş bir katılım olacak. Dijital baskı sektörünün star makinelerini herkesin görebilmesi ve deneyimlemesi için standımızda sergileyeceğiz. Sadece fuarda geçerli olacak özel fiyatlar sunduğumuz cazip kampanyamıza yoğun ilgi bekliyoruz. Kobilerden sanayiye, reklam sektöründen matbaalara kadar tüm sektörlere hizmet verecek geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz.” dedi.

Müşterilerini iş ortağı olarak görüyor, proje finansmanı sağlıyor

Ülkemizde ve sektöründe proje finansmanı sağlayan ilk kurumlardan biri olduklarının altını çizen Lidya Grup Başkanı Bekir Öz, konuşmasına şöyle devam etti: Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyoruz ve bugüne kadar onlarca müşterimize 100 milyon TL’nin üzerinde proje finansmanı sağladık, müşterilerimizi olabildiğince destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz. Güçlü finansman yapımız sayesinde müşterilerimizi desteklerken, aynı zamanda pazar payımızı artırdığımızı söyleyebiliriz. Şirket olarak, global markaları temsil eden, ciddi bilgi birikimi ve tecrübesi bulunan, güçlü insan kaynağı ve organizasyonel yapıya sahip ve güçlü finansman yapısı olan bir şirketler grubuyuz” diye konuştu.