Altın Yunus Çeşme, Travel Turkey İzmir 2021’de

Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Otel, bu yıl on beşinci kez düzenlenen, 2-4 Aralık 2021 tarihleri arasında ziyarete açılacak olan Travel Turkey İzmir’de turizm profesyonelleri ve müşterileri ile bir araya gelecek.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

“Güvenli Turizm Sertifikası”nı alarak misafirlerine sağlıklı ve güvenli bir tatilin kapılarını açan  Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel, sektör temsilcileriyle bir araya gelerek sektörel iş birliklerini güçlendirmeyi ve yeni bağlantılar ile büyümeyi hedeflediği Travel Turkey İzmir’de,  2021 yılında konsepti değişen Altın Yunus Homes’un da tanıtımını yapacak. Altın Yunus Çeşme, fuarizmir B Hol – A 210’daki stantta misafirlerini ağırlayacak.

 

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve sektör talebine istinaden hibrit olarak düzenleniyor. Bu yıl 15.’si düzenlenecek fuar, 22 il ve 5 ülkeden 500 katılımcıyı 58 ülkeden gelen ziyaretçilerle buluşturacak.