Milas Vergi Dairesi Müdürü Usta MİTSO’ya veda etti

Emekli olan Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, Milas Ticaret ve Sanayi Odasına veda etti.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

2017 yılının Eylül ayında Milas Vergi Dairesi Müdürlüğüne atandıktan sonra meslekte 30 yılını tamamlayarak emekli olan Mehmet Raci Usta, MİTSO yöneticileri ile vedalaştı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyeleri Ejder Üstek, Hüseyin Aykal, Ömer Eliş, MİTSO Meclis Üyesi Yasin Erol ve Odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ile vedalaşan Mehmet Raci Usta, görev süresi içinde kendisine her zaman destek oldukları için MİTSO yöneticilerine teşekkür etti.


MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Mehmet Raci Usta’ya görev süresi içinde vergi mükelleflerine her zaman yardımcı olmaya çalıştığı ve elinden gelen kolaylığı gösterdiği için teşekkür ederek emeklilik yaşamında mutluluk diledi. Reşit Özer emeklilik yaşamında mutluluklar dileyerek Mehmet Raci Usta’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.
Milas Vergi Dairesi Müdürlüğünden emekli olan Mehmet Raci Usta 18 yıl İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığında çalıştıktan sonra bir yıl Ağrı Defterdarlığı Gelir Müdürlüğü, 5 yıl bursa Vergi Dairesi Müdürlüğünde ve 1 buçuk yıl Mudanya Vergi Dairesi Müdürlüğünde çalışmasının ardından 2017 yılın Eylül ayında Milas Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanmıştı.