Harry Potter ekibi yeniden bir araya geliyor

Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, HBO Max'te Hogwarts'a Dönüş isimli bir programla bir araya geliyor.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

JK Rowling’in 1997’de yayınlanan romanından beyaz perdeye uyarlanan Harry Potter serisi, tüm dünyada izlenme rekorları kırdı. 2011’de Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 ile sona eren macera; Lanetli Çocuk ve Fantastik Canavarlar gibi spin-off’larla devam etse de serinin hayranları Harry Potter yıldızlarını uzun bir süredir yeniden bir arada görmek istiyor.

Harry Potter yıldızlarının bir araya gelme olasılığı konuşulurken Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, filmleri tartışmak için Amerikalı film yapımcısı Chris Columbus’a katılacakları duyuruldu.

Program, ilk filmin; Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 16 Kasım 2001’de ABD’de gösterime girmesinden tam 20 yıl sonra duyuruldu. Serideki filmlerden görüntülerin yer aldığı 52 saniyelik klip ile sihrin başladığı yere dönüleceği paylaşılıyor.

Üçlüye; Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton ve Tom Felton katılacak.