Ayşecan Tatari isyan etti: ‘Sizin dangalaklığınız yüzünden…’

Geçtiğimiz yıl kızı Müjgan'ı kucağına alan oyuncu Ayşecan Tatari, eşi Edip Tepeli ve bebeğiyle gittikleri restoranda yaşadıkları olaya tepki gösterdi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, 2017’de kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızları Müjgan’ı kucağına alan Tatari, gittikleri restoranda yaşadıkları olayı anlattı. Kızının bağırsak geçirgenliği nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığını belirten Ayşecan Tatari, özel bir diyetle beslenmesi gereken bebeği için yiyecekleri ince eleyip, sık dokuduğunu söyledi. Ancak Tatari, ailesiyle gittiği bir restoranda konuyla ilgili hassasiyetini çalışanlara ve şefe anlatmasına rağmen yaşadığı sorunu şöyle anlattı:

“Delireceğim! Yemin ediyorum delireceğim! 1 aylık çok katı bir diyetim var. Gittiğim her yerde şefe kadar gidiyorum. Laktoz, gluten, domates, biber listemi sayıyorum. Şefe gidiyorum bakın… Garsonlara sordum yetmedi, şefe sordum. Siparişimi verdim, tadı değişik gelince çağırıp, “Kusura bakmayın manyak gibi soruyorum tereyağ olabilir mi?” dedim. “Hayır.” dedikten 2 dakika sonra gelip “Evet, 10 gündür tereyağ koyuyorlarmış…” diyor. Siz gıda işi yapıyorsunuz. Konu sağlık! Sizin dangalaklığınız benim kızımın bağırsağında kanama yapıyor. Gerizekalısınız hepiniz!”