Erdoğan ile Karamollaoğlu arasında soğuk görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasındaki görüşmede koltuk detayı dikkat çekti.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir görüşme gerçekleşti. Basın mensuplarının karşısına geçen liderler arasında yaşananlar ise dikkat çekti. Görüşme sonrası partisinin genel merkezinde açıklama yapan Karamollaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme talebimiz olmuştu. Bugüne randevu verdiler. 2 saat kadar uzunca bir zaman hem ülkemizin hem dünyanın neredeyse temas etmediğimiz meselesi kalmadı. Bazı noktalarda aynı fikirleri bazı noktalarda da farklı fikirleri belki taşıyoruz ama çok dostane güzel bir görüşme oldu. Onun ötesinde de söyleyecek başka bir şey bulamıyorum. Teşekkür ediyorum ilginiz için” dedi.

Erdoğan’ın Karamollaoğlu ile el sıkıştıktan sonra yanındaki koltuk yerine kanepeyi işaret ettiği görüldü. Karamollaoğlu’nun, koltuğa değil de kanepeye oturması dikkat çekti.