Gaggenau, Türkiye’nin en büyük mağazasıyla İstinye’de

Ev aletleri üretiminin köklü ve öncü Alman markası Gaggenau, Türkiye’de metrekare bazında en büyük mağazasını, İzmir İstinye Park’ta açtı.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Kuruluş yılı olan 1683’ten bu yana; el işçiliğiyle, özel tasarımlarıyla ve profesyonel yemek kültürünün gereksinimlerinden esinlenerek ürettiği ürünlerle mutfak teknolojisinin öncü markası haline gelen Gaggenau, İzmir İstinye Park’ta kapılarını açtı. Bilsev Group bünyesinde açılan mağaza, Ege Bölgesi’nin tek konsept mağazası ve Türkiye’nin metrekare bazında en büyük mağazası olma özelliği gösteriyor.

Almanya’nın güneybatı bölgesindeki orijinal Kara orman ağaçları ile dekore edilen konsept mağazada, alanında deneyimli ve eğitimli satış ekibi, mutfağını kendine özel kılmak isteyen ve bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan kullanıcılarına, özel tasarımlarla lüks ve konforu bir arada sunacak.

338 yıllık geçmiş

Adını Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde bulunan şehirden alan Gaggenau markası, Ludwig Wilhelm’in adı geçen şehirde bir demir ocağı kurmasıyla üretim hayatına başladı. Kara Orman’da çivi dövme ile başlayan bu macera yıllar içerisinde profesyonel mutfak ürünlerinin üretildiği özgün bir markaya dönüştü. Gaggenau bugün, birçok ülkede ve şehirde mutfağına profesyonel dokunuşları tercih eden kullanıcılarına birçoğu el işçiliğiyle tasarlanmış lüks ve konforlu ürünler sunuyor.

Gaggenau, önde gelen profesyonellerin ve en iyi şeflerin gereksinimlerinden esinlenerek evlerdeki mutfaklara profesyonel mutfak teknolojisi getirmeyi, yüksek işlevsellik ve dayanıklılığa sahip, lüks ev ortamı için tasarlanmış cihazlar yaratmayı amaçlıyor.