SP Genel Başkan Yardımcısı Kaya İzmir’de

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, partisinin düzenlediği bir dizi çalışmaya katılmak üzere İzmir’e geldi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

İlk olarak Bayraklı İlçe Teşkilatının yeni hizmet binasının açılışını yapan ve burada partililerle bir araya gelerek faaliyetler hakkında bilgi alan Kaya, ardından Bayraklı Sevgi Yolu’nda kurulan platformda vatandaşlara hitap etti. Saadet Partisi’nin herkes tarafından kabul edilen bir özgül ağırlığı olduğunu belirten Bülent Kaya, “Önümüzdeki seçimde bu özgül ağırlığını sandığa oy ağırlığı olarak taşıyacak ve hem Meclis’te en güçlü şekilde temsil edilecek, hem de iktidarın bir parçası olarak Türkiye’yi yönetmeye talip olacaktır. Milletimizin acil sorunları var ve bu sorunlar gerçekten seçim dedikodularından çok daha acil sorunlar. Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun insanlarımız bir ekonomik sıkıntı içerisinde. İşte bizler Saadet Partililer olarak seçimden sonra Türkiye’de sabit gelirlilerin refah dağılımından adil bir şekilde payını alabildiği, enflasyon-faiz ve döviz üçgeninde taraf olmamış bir yönetim şeklini inşallah hep beraber ortaya koymuş olacağız. Ve toplumsal barışın temsilcisi İzmir’imizden başlayarak hepimizin bu ülkenin vatandaşları olarak birlikte yaşayabileceğimizi, aslında hepimizin kaygılarının ortak olduğunu ve bir masa etrafında toplandığımız zaman çözülemeyecek hiçbir sorunumuz olmadığını hep beraber ortaya koymuş olacağız.” şeklinde konuştu.

‘Geçim İttifakı’ temalı saha çalışması

Saadet Partisi’nin 81 ilde düzenlediği “Geçim İttifakı” temalı saha çalışmasına da katılan Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, bu kapsamda esnaf ziyaretlerinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti. Yaşanan geçim sıkıntısına dikkat çekmek ve ülkenin asıl meselesinin hayat pahalılığı olduğunu vurgulamak amacıyla ülke çapında Geçim İttifakı kampanyası yürüttüklerini ifade eden Kaya, insanların ‘geçinemiyoruz’ feryatlarına tercüman olmak ve geçim derdini sürekli gündemde tutmak istediklerini kaydetti.