Mesut Özil takım arkadaşlarını uyardı

Fenerbahçe, Mesut Özil'in antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla bir araya geldiğini ve takım arkadaşlarına uyarılarda bulunduğunu bildirdi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Fenerbahçe Spor Kulübü, Mesut Özil’in antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla bir araya geldiği bilgisini paylaştı. Kulüp muhabirleriyle paylaşılan bildiride şu ifadeler yer aldı:

“Sarı Lacivertlilerin dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil, antrenman sonrasında takım arkadaşlarını topladı ve konsantrasyon uyarısında bulundu. Takımın kalitesinin son üç haftadaki skorlardan çok daha fazlasını gerektirdiğine değinen Kaptan Mesut Özil, takım arkadaşlarına birbirlerine destek olarak bir takım olarak biran önce toparlanmaları ve sezon başındaki takım kimliklerine geri dönmeleri gerektiğini söyledi. Puan kayıplarının doğal olarak moralleri düşürdüğüne değinen Özil, “Hepiniz yüksek profesyonellik seviyesinde oyuncularsınız. İstediğimiz sonuçları alamadığımız bir 3 hafta geçirdik. Ancak yeniden kazanmaya başlamak bizim elimizde. Geçmişe takılı kalmadan önümüze bakmamız gerekiyor. Hepimiz bunun için hazırız” dedi.