Toyzz Shop XL, İzmir İstinye Park’ta kapılarını açtı

Toyzz Shop’un İzmir’deki 18. mağazası, birbirinden renkli etkinlikler eşliğinde, İstinye Park’ta hizmete açıldı.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, yeni mağazaları ve yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, toplamda 250’yi aşkın mağazası bulunan Toyzz Shop, İzmir’deki 18. mağazasını İstinye Park’ta açtı. 22 Ekim’de gerçekleşen açılış kapsamında, balon ve popcorn dağıtımı, bando takımı gösterisi, photo booth ile fotoğraf çekimi ve 3D yüz boyama etkinlikleriyle çocuklar, eğlenceli anlar yaşadı.

“Oyun oynamak herkesin hakkı” diyen Toyzz Shop, 1320 metrekarelik XL mazağasında, her çocuğun zevkine ve beklentisine uygun, yüzlerce çeşit ürün ve uygun fiyat seçeneği sunuyor. Geniş ürün gamıyla her yaştan çocuğu mutlu etmeyi hedefleyen Toyzz Shop’un yeni mağazası, çocukların keyifli dakikalar geçireceği basketbol oyun sahası, dev satranç takımı, unicorn ve ağaç temalı fotoğraf çektirme köşeleriyle de ilgi çekiyor.

2001 yılından bu yana oyuncak perakende sektörüne yön veren, bugün 2 binin üzerinde çalışanı ile 250’yi aşkın mağazaya ulaşan %100 yerli sermayeli Toyzz Shop, yıl sonuna kadar yeni mağazalarıyla büyümeye devam edecek.

Loading