Cumhuriyetimizin 98. yılında GYİAD 35 yaşında

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) 35. yaşını, Cumhuriyetin kuruluşunun 98. yılında, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Balosu ile kutladı.

Türkiye’nin genç iş dünyası temsilcileri olarak, ülkemizi daha ileriye taşımak vizyonuyla hareket eden Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD), her yıl geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Balosu’nu pandemi döneminde verilen aranın ardından bu yıl yine gerçekleştirerek 35. yılını kutladı.

GYİAD Geleneksel Cumhuriyet Balosu’nda konuşan GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Pamukçu, “Türkiye için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi olan Cumhuriyetimizin temel hedefi; görevlerini yerine getiren, haklarını kullanabilen, özgüveni gelişmiş, üretken bireyleri topluma kazandırmak olmuştur. Bu toprakları yurt edinmiş bütün insanları kucaklamayı bizlere öğreten Büyük Atatürk’ün “Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet’i biz kurduk, O’nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz.” sözünden hareketle Türkiye’nin genç iş dünyası temsilcileri olarak bizler de 35 yıldır olduğu gibi, ülkemizi daha ileriye taşımak için çalışmaya önümüzdeki dönemde de aynı heyecan ve tutkuyla devam edeceğiz.  Bizler, Cumhuriyeti korudukça Cumhuriyetimizin nice yıldönümleri heyecan ve mutluluk içinde kutlanacaktır. GYİAD Ailesi olarak, Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın onuru ve gururunun yanı sıra derneğimizin 35. kuruluş yıldönümünün heyecanını da yaşıyoruz. GYİAD olarak 35 yıldır olduğu gibi önümüzdeki dönemde de kurumsal hafızamız ve vizyoner üyelerimizle çalışmaya, üretmeye, yatırım yapmaya ve istihdam yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Loading