AGON, Forza Spor Kulübü’ne sponsor oldu

İzmir'i TVF Kadınlar Voleybol 2. Liginde temsil eden Forza Spor Kulübü, Dünyaca tanınan AGON by AOC firması ile önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. AOC'nin alt markası olan Agon by AOC , 2021-2022 sezonunda Forza Spor Kulübü'nün TVF 2. Ligde yer alan kadın voleybol takımının forma göğüs reklamında yer alacak.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Yüksek teknoloji şirketi AGON, Forza Spor Kulübü’ne forma sponsoru oldu. Forza Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Güçlü Aydoğdu AGON by AOC ‘nin kulübe, spora, gençlere ve özellikle de Türkiye’nin en başarılı takım sporu olan voleybola katkı sağlayacak olmasının önemli bir gelişme ve sosyal sorumluluk göstergesi olduğunu ifade edererek, şirket yöneticilerine teşekkür etti.

İşbirliklerini uzun süreli ve geliştirilebilir bir şekilde sürdürmek istediklerini belirten Güçlü Aydoğdu, amaçlarının, Forza Spor Kulübü olarak AGON by AOC’nin de desteğiyle, 2. Lig’deki ilk sezonlarında Egeli voleybolseverlere güzel bir voleybol izletmek ve alacakları sonuçlarla gruptan çıkmak olduğunu sözlerine ekledi.