27 Ekim 2021 Burç Yorumları

Mis gibi

Her şeyin bir kokusu vardır… Ve her koku kendine has özellikler taşır… Her koku bir şeyleri imgeler… Bana göre… Kahve kokusu “aşk”tır… Nane kokusu okulun ilk gününü anlatır… Deniz kokusu huzurdur… Yağmur sonrası toprağın kokusu yaşamın sürdüğünü hatırlatır… Mandalina kokusu çocukluktur… Sardunya kokusu ailedir…

Bugün… Venüs Yay Burcu’nda dolaşırken Kova Burcu’nda seyreden Jüpiter’le birbirini destekliyor. Yay ve Kova varken işin içinde… Yaşamımızda ve ilişkilerimizde özgürlük daha önem kazanabilir. Kendimizi kısıtlayan bağlardan sıyrılmak isteyebiliriz. Öğrenmeye, öğretmeye kendimizi açık hale getirebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Uyumlu ve rahat bir platformda ilerliyorsun. Kara günlerin için büyük güvence bilgilerin… En karanlık anlarında sana ışık tutuyor öğrendiklerin. Ve içine hep umut kırıntılarını serpiyor. Bugün hava ne güzel değil mi?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Zamanın bir yerinde… Bir çocuk varmış… Devam edelim mi? Böyle mi başlardı bildiğin masallar… Yoksa sen mi masal olmaya karar verdin bugün? Masal diyarlardan misal âlemlerine… Uzun bir dönüşüm öyküsü var yazman gereken…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Dosyayı kapama zamanı… Artık tamamladın çünkü… Tüm artıları, eksileriyle kaydettin her şeyi… Şimdi artık yeni bir sayfa açmak lazım. Aklıma bir şey takıldı? Yeniden öğrenci olmak ister misin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yine dışarıdasın… Bugün… Hakkını savunmak durumundasın… Hakkını korumak durumunda… Haklıyken haksız duruma düşmemek için… Emeklerinin, çalışmalarının karşılığını takdir olarak almak senin de hakkın… Ve elbette maddi olarak almakta…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Aşkını bir adım öteye taşımak isteyebilirsin belki… İlişkinin adını koymak isteyebilirsin… İlişkine ciddi bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Aşkta, samimi ve içten davranabilirsin. Kendini tüm benliğinle ortaya koyabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sabah nasıl uyanırsan gün öyle geçiyor ve bitiyor aslında. İnsanın evinin sıcaklığı ve cana yakınlığı, düzeni ve titizliği her şeye yansıyor. Çalışma ortamına, ofisine de… Evde yemek masan derli topluysa, çalışma masanda toplu oluyor.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… İçini derin bir iyimserlik kaplıyor… Düşündüklerini süzgeçten geçiriyorsun… Negatif ve olumsuzlar kalıyor kalburun üstünde… Böylece kelimelerin üzerindeki kamburda kalkıyor… Böylece sevgilin seni anlayabiliyor. Konuşmak güzel değil mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Evin için harcamalar yapabilirsin. Evinin uzun zamandır ihmal ettiğin ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş merkezinin yolunu tutabilirsin. Aman dikkat et… Dolapların zaten yeterince dolu.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Popülersin… Keyiflisin… İyimsersin… Yani tam kendin gibisin… İnsanın kendi gibi olması ne güzel öyle değil mi? Yalansız, çıkarsız, dolambaçsız… Sadece kendin oluyorsun… Ve kendin gibi konuşuyorsun… Kendin gibi düşünüyorsun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Ne hayalin varsa gör… Hayalini gerçekleştirmek için çekinme para harcamaktan… Zaten insan hayaliyle yaşar… Hayalini gerçekleştiremedikten sonra para kazanmanın ne hükmü var değil mi? Aman yine de açılma fazla… Tasarruf… Tasarruf… Tasarruf…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Hangi yöne bakıyorsun? Aşağıya mı yukarıya mı yoksa karşıya mı? Sen sadece ileri bakarsın… Her daim… Bugün… Her zamanki gibi umutlu, iyimser ve canlısın… Ve ayrıca bir hayli sosyal.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Aklından geçen bir sürü şey var… Aslında yoruldun… Biraz dinlenmek istiyorsun… İşten kaçmak değil istediğin… İşini seviyorsun… Ama biraz mola vermek iyi gelecektir sana…

Loading