Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

26 Ekim 2021 Burç Yorumları

Mutluluk havası

Havaya… Dolayısıyla nefese ne çok muhtacız… Baki hava bir türlü yaranamaz ama fani insanoğluna… Sıcaklık verir… Bunaldık derler… Rüzgâr verir… Üşüdük derler… Yağmur verir… Islandık derler… Hiç memnun olmazlar… Çünkü hâlâ bilemiyoruz şükretmeyi…

Bugün… Ay Yengeç Burcu’nda dolaşıyor… Ay Yengeç Burcu’ndayken… Duygularımız coşkun sel misali akar… Ağlarken birden gülmeye başlayabiliriz. Merhameti, vefayı, aile büyüklerine saygıyı öğrenebiliriz. Mutfakta harikalar yaratabiliriz. Akabinde midemizde derin bir hazımsızlık hissedebiliriz. Ve bir çocuk gülümsemesinde unutabiliriz tüm kaygılarımızı, endişelerimizi…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kendine özel bir alan yaratmak isteyebilirsin. İşlerinin yoğunluğu, aile sorumlulukları derken insanın kendine bir alanı kalmıyor. Belki ne zamandır kendin için girmedin mutfağa. Kendin için bir şeyler pişirmedin. Belki bugün bu döngüyü kırarsın…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Zamana karşı bir yarış içindesin… Belki de artık teknolojinin yardımını alman gerekiyor. Çünkü teknoloji işleri daha çabuk bitirmene yardımcı olabilir. Biliyorum çok sevmesen de kabloların ucundaki iletişimi… Ama inan daha çabuk tamamlayabilirsin işleri.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Alışveriş zamanı… Bakalım neler yazılı alışveriş listende… Tabi sen de haklısın bir mevsimi tamamlamaya hazırlanıyorsun… Yeni bir mevsime adım atıyorsun… Haklı olarak kendini, elbise dolabını yenilemen gerekiyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni başlangıçlara hazırlanabilirsin. Malum bugün senin günün. Ay ve Güneş’in buluşuyor. İkisi birlikte sana yeni ay fırsatı sunuyor. Kendini yenilemen, görünümünü değiştirmen, spora başlaman ve kendinle ilgilenmen için fırsatlar sunuyor sana.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kendini dinlenme moduna alabilirsin. Zihnini inzivaya çekebilirsin. Aslında bunu alışkanlık haline getirmek gerekiyor. Günlük hayatın koşturmasında, kendini bulabilmek adına, kendini dinleyebilmek adına inziva gerekli olabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sırdaşsın yine her zamanki gibi… Yine dinliyorsun bir başkalarını… Yine dinliyorsun arkadaşlarını… Yine anlatıyorlar sana… Bazen arkadaşlarının ebeveyni gibi mi hissediyorsun kendini?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Kariyerin, toplantıların, iş başvuruların ana konusu gününün. Aslında işini kendi yuvan gibi görüyorsun. O yüzden zaten gidemeyişin. Eğer, iş arıyorsan bugün karşına fırsat çıkabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Duygusal davranıyorsun… Biraz da alıngan… Neden acaba? Acaba değerin bilinmediği için mi? Yaptığın fedakârlıkların görülmediği için mi? Başkalarını hayatının başrolüne oturttuğun için mi?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Hesap, kitap işleriyle meşgul olabilirsin. Mali tablolarınla ilgilenmek seni yorabilir. Bu arada belki de bir geri dönüşüm hizmeti alabilirsin. Geriye, bıraktığın izlere bakıp gelecek yönünü bulmaya çalışabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Ay, karşı kıyıdan doğuyor. Güneş’ine tam karşıt açıdan… Sana, bazı karanlıkta kalan noktaları aydınlatmak için fırsat sunuyor. Birlikteliğine dair, evliliğine dair, eşine dair, hayat ortağına dair.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Çalışma ortamını eve dönüştürebilirsin… Ya da evden çalışabilirsin. Böylece gün boyu yorulmadan çalışabilirsin. Zira insan en çok evinde rahat eder öyle değil mi?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Çocuklarla iletişimin daha güçlü olabilir. Kendi çocukluğuna dair önemli ayrıntılar keşfedebilirsin… Biliyorsun bir kitaba önce madde olarak sıralanır içindekiler… Önemli olan içindeki ayrıntılardır öyle değil mi?