KOSBİ’ye Büyükşehir desteği

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ni (KOSBİ) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

KOSBİ’nin hazırladığı bilgilendirme ve beklentiler sunumunu izleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, KOSBİ’nin İzmir’in en önemli OSB’lerinin başında geldiğini belirterek, “İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak KOSBİ yönetimi ile sıkı bir ilişki içindeyiz. İzmir Büyükşehir Belediyesi KOSBİ’nin her zaman yanındadır, olmaya da devam edecektir” dedi.

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını söyleyerek kendisinin gösterdiği ilgiden ve vereceği destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Ulucak Höyüğü’nün üstü kapatılacak

Ulucak Höyüğü’nün üstünün kapatılması, KOSBİ içinde ve sınırında bulunan derelerin temizliği ve ıslahı, itfaiye binasının kurulması konularında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden destek beklediklerini ifade eden KOSBİ Başkanı Porsuk, “Başkan Soyer taleplerimizi ilgiyle dinledi ve elinden gelen desteği vereceğini ifade etti. KOSBİ’ye yapılan her yatırım ve verilen destek iş dünyasına verilmiş bir destektir. Bu anlamda Tunç Soyer’e Kemalpaşa ve İzmir iş dünyası olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve beraberindeki heyet sunum sonrasında KOSBİ Arıtma Tesisi’ni, itfaiye binasının yapılacağı alanı, KOSBİ Zülfü Mevlüt Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ve Ulucak Höyüğü’nü gezerek incelemelerde bulundu.