Kerem Görsev İzmirlilerle buluşacak

Pandemi nedeniyle iki yıldır konser veremeyen Kerem Görsev, uzun bir aradan sonra ilk trio konserini İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirecek.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

20 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da düzenlenecek olan konserde Görsev’e, kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferid Odman eşlik edecek. Geniş caz repertuarı ile Görsev, İzmirli caz severlerin kulaklarının pasını silecek. 

İzmirliler bu keyifli konser için Biletix veya Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi gişesinden biletleri temin edebilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler ise 0533 545 86 87 numaralı telefondan iletişime geçebilir.

 Kerem Görsev kimdir?

1961 İstanbul doğumlu Kerem Görsev, müzik eğitimine 1967 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı’nda başlayıp, 1972 yılından sonra İstanbul Devlet Konservatuarı’nda devam etti. 1994 yılında ilk albümü “Hands and Lips”i yayınlayan sanatçı, 30 yılı aşkın müzik kariyerinde 18 albüm yayınlayarak büyük başarılara imza attı. 2010 yılında yayınladığı ‘Therapy’ albümü, 2011 yılında “Büyük Caz Orkestraları” kategorisinde Grammy aday adayı oldu. Uluslararası tanınan Caz Festivalleri ile New York, Londra, Kopenhag ve daha birçok ülkede konser ve organizasyonlarda sahne alarak dünya çapında müzik severlerle buluştu. “Kerem Görsev’le Caz” isimli televizyon programı ve uzun yıllar devam eden radyo programları ile Caz müziğinin Türkiye’de yaygınlaşmasına büyük katkı sağladı. Görsev halen dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzik severlere caz dolu bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.