Kitlesel fonlama eğitimi 4. Foça Film Günleri’nde

Orhan Tekeoğlu yönetmenliğinde ve Nurdan Tekeoğlu yapımcılığında çekilen ödüllü Vargit Zamanı isimli belgeselin gösterimi 23 Ekim 2021 saat 16:00’da...
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Foça Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl 4’üncü kez düzenlenen film günleri kapsamında, Reha Midilli Kültür Merkezinde ve Marsilya Meydanında Türkiye’den ve farklı birçok ülkeden belgesel filmler ücretsiz gösterilecek. Film yönetmenleriyle söyleşiler, atölye çalışmaları ve arkeologlar eşliğinde Foça’nın tarihi alanlarında yürüyüşler gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında 7’nin üzerinde belgeselini kitlesel fonlama kanalıyla fonlayan Doç.Dr. Nurdan Tekeoğlu 24 Ekim Pazar günü saat 11-13:00 arası 4. Foça Film Günleri’nde Reha Midilli Kültür Merkezi’nde belgeseller ve filmler ile ilgili kitlesel fonlama yolculuğunu anlatacak.

Ayrıca Orhan Tekeoğlu yönetmenliğinde ve Nurdan Tekeoğlu yapımcılığında çekilen ödüllü Vargit Zamanı isimli belgeselin gösterimi 23 Ekim 2021 saat 16:00’da Rega Midillili Kültür Merkezi’nde yönetmenin katılımı ile gerçekleşecek.