Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

15 Ekim 2021 Burç Yorumları

Sonra

Uzun zamandır aramıyorsun… Sesini duymuyorsun… Sonra sen onu arıyorsun ve konuşurken birden sana diyor ki “ Kahve alacağım, sonra konuşsak olur mu? Evet, olur… Sen böyle umursamazken… Sen böyle değer vermezken… Sen böyle kendini beğenmişken… Olur… Çok sonra konuşalım… Mesela 100 yıl sonra… Ne dersin?

Bugün… Kimliğimizin üzerinde söz sahibi Güneş nazik Terazi Burcu’nda dolaşırken, dönüştürücü ve karanlık Plüton’la zorluyorlar birbirini… Onlar zorlanırken, bizde irademizi ortaya koymakta sıkıntı yaşayabiliriz. Güç çekişmelerine tanık olabiliriz. İnatçı ve hırslı olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Kim haklı, kim haksız… Şu an belli değil sanırım… Bu aralar adalet kavramı çıkıyor karşına devamlı… Sana bir şey anlatmak istiyor sanırım. Mesela, iş yaşamında adil karar verebilmek önemli olsa gerek bugün… Senin için…

Boğa ve Yükselen Boğa

Sağlık… Gittikçe önem kazanıyor bugün…  Sağlığın yerinde olmayınca, maddi güven ne kadar iyi olursa olsun, bir kıymeti kalmıyor. Demem o ki sağlığının kıymetini bil… Bedenine, ruhuna ve zihnine bir hazine gibi davran.

İkizler ve Yükselen İkizler

Denizatı ne özel bir canlı öyle değil mi? Erkek deniz atı, diğer canlılardan farklı olarak doğum yapabiliyor. Doğum… Ne sihirli bir olay… Yeni bir oluşumu dünyaya getirmek mesela… Bugün yeni bir şey dünyaya getirmek istemez misin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Genel kanının aksine davran bugün… Kaygılı olma mesela… Ailen ve eşin arasında dengeyi koruyabilmeyi öğren. Takıntılı davranışlarını terk et mesela…

Aslan ve Yükselen Aslan

İradeni doğru biçimde ortaya koymalısın. İradene adalet ve sağduyu hakim olmalı. İş arkadaşlarına da bu minvalde yaklaşmalısın. Onları dinlemeli, baskıcı tavırlarda olmamalısın. Evcil bir canın varsa, bugün güvenliğine daha çok dikkat etmelisin.

Başak ve Yükselen Başak

Yalnız mısın yine? Yine yüklendin omzuna dünyanın sorumluluklarını… Ve tek başına taşımaya çalışıyorsun… Kendine zarar veriyorsun böyle… Bak geçmiyor bir türlü boynunun ağrısı.

Terazi ve Yükselen Terazi

İradeni, fikirlerini, kendini… Yaşam üçgenini ortaya koymaktan çekinmemelisin. Bunu yaparken de aileni, ebeveynlerini de arkana değil, yanına alarak yapabilirsin. Anne ve baba arasında dengeyi kurabilmek zor mu bu aralar?

Akrep ve Yükselen Akrep

Kavgacısın bugün… Uzlaşmaz görünüyorsun tavırlarınla… Bugün seninle anlaşmak bir parça zor sanki… Kaç zamandır biriktirdin… Şimdi patlıyorsun…

Yay ve Yükselen Yay

Kırık dökük zamanların var… Tamire ihtiyacı var kol saatinin… Tamir demişken arkadaşlarınla aran nasıl bugünlerde? Borç vermen gerekirsen bugün beş kere düşünsen iyi olur.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kendini ortaya koymaktan çekinmemelisin. Emek harcadın, geceni gündüzüne kattın. Çok çalıştın… Şimdi kendini ortaya koymaktan çekinmemelisin. Kariyer basamaklarına temkinli adımlarla basıp yükseliyorsun.

Kova ve Yükselen Kova

Aslında biliyorsun… Ama bildiklerine güvenmiyorsun. Bildiklerini, öğrendiklerini kendine uygulamaya üşeniyorsun. Aslında önce “sen”… Önce öğrendiklerini kendin üzerine denemelisin.

Balık ve Yükselen Balık

Kazançların üzerinde bugün düşüncelerin. Kazanma hırsı var üzerinde… Pek alışkın değilim seni böyle görmeye… Ama haklısın çok çalıştın. Başarılı olma hırsını anlıyorum.