La Casa De Papel’in ‘Berlin’i kitabının tanıtımı için Türkiye’ye geliyor

“La Casa de Papel” dizisindeki Berlin karakteriyle dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pedro Alonso O’choro, Epsilon logosuyla okurlara ulaşan Filipo’nun Kitabı’nın tanıtımı için Türkiye’ye geliyor.

Ünlü oyuncu Pedro Alonso O’choro, Türkiye’de Epsilon’un okurlarla buluşturduğu ve büyük beğeni toplayan Filipo’nun Kitabı’yla oyunculuğunun yanı sıra yazar kimliğiyle de başarısını ortaya koyuyor. Pedro Alonso göz alıcı illüstrasyonların eşlik ettiği dikkat çekici kitabında, hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon* seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor. Pedro Alonso, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta, imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur…

Yayınevinin misafiri olarak Türkiye’ye gelmeye hazırlanan Pedro Alonso O’choro, düzenlenecek üç farklı etkinlikte sevenleriyle buluşacak. Yazar ilk olarak 14 Ekim 2021 Perşembe akşamı 20.00’de Şebnem Soral Tamer’in moderatörlüğünde gerçekleşecek çevrimiçi bir atölye çalışması için Köprü Atölye Kitap Kulübü’ne konuk olacak. Kitaba dair tüm satırbaşlarının konuşulacağı etkinlikte Pedro Alonso, yazar kimliğiyle okurların sorularını da yanıtlayacak. Ücret ve rezervasyonla ilgili detaylı bilgilere Köprü Atölye’nin Instagram hesabından ulaşılabilecek etkinliğin yayın kaydı ise daha sonra sosyal medya üzerinden paylaşılacak.

Pedro Alonso O’choro, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü İstinyePark D&R mağazasında, 17 Ekim 2021 Pazar günü ise Akasya Acıbadem D&R mağazasında 12.00-14.00 saatleri arasında, D&R Kitap Fuarı’na özel düzenlenen imza günü etkinliklerinde okurlarıyla buluşacak.

Pedro Alonso O’choro’nun kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

Loading