Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

11 Ekim 2021 Burç Yorumları

Sıra dışı

Farklı olmak… Herkesin gördüğünü görmemek… Herkesin yazdığını yazmamak… Herkesin söylediğini söylememek… Farklı düşünmek… Ama öte yandan bir de farkında olmak kavramı var son günlerde hayatımıza iyice yerleşen… İçi boş kalmamalı kavramın… Özün farkına varılmalı…

Bugün… Ay Yay Burcu’nda hızla ilerliyor… Bugün bizde duygularımızda değişken olabiliriz. Sınırlarımızın ötesine geçmeye çalışırız. Özgür olmak isteyebiliriz. Hoşgörülü davranmak bize kazandırabilir bugün ayrıca…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Sakin olmalı ve sakin kalmayı becermelisin… Bunu yapabilirsin. Bu kadar öğrenmeye açıkken, öğrenciliğe meraklıyken yeni bir şey öğrenebilir ve hayatına katabilirsin. Sakin olmayı öğrenmek mesela…

Boğa ve Yükselen Boğa

Hayat müşterektir. Biliyoruz öyle değil mi? Paylaşım ekonomisi tanımı bugünlerde sana çok önemli şeyleri hatırlatıyor. Eşinle kaynakları doğru kullanman, doğru yatırım kararları alman gerekebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Günün odak noktası evliliğin, evlilikle ilgili duyguların. Evlilik hakkında hoşgörülü bir yaklaşım içinde bulunabilirsin. Karşılıklı konuşmanın ve hoşgörünün açamayacağı gönül yoktur.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu bir oyun mu? Kuralı kim koyuyor? Yoksa kuralsız ve sınırsız mı oynamalı oyunu? Özgür ve özgün mü olmalısın kazanmak için? Yoksa biraz ipleri ele mi almalı lider olduğunu göstermek için?

Aslan ve Yükselen Aslan

İşler biraz hafifledi. Yapılacak listendeki maddeler tamamlanınca üzerinden büyük bir yük kalkıyor. Biten her iş senin kollarını kabartıyor sanki. Bir de işini “ aşk”la yaparsan daha da yenilenmiş hissediyorsun kendini.

Başak ve Yükselen Başak

Evvel zaman içinde… Masalların mutlu sonla biterdi. Devler savaşırken korkmazdın hiç. Çünkü en güvenli yerdeydin. Evinde… Bugün de kendini güvende hissedebilirsin. Çünkü evindesin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sıradan bir gün… Sıradan bir günü sıra dışı hale nasıl getirebilirsin? Düşün ve taşın istersen… Düşün bugününü ve taşı düşlerini geleceğe… Sıra dışı ol bugün.

Akrep ve Yükselen Akrep

Evet, gelelim bugünün konusuna… Umarım dünün açmazlarını taşımazsın bugününe… Bugün, dün gibi değil. Bugünün kendine özel başlıkları var. Eğer dünü bugüne taşımazsan.

Yay ve Yükselen Yay

Günlerden sen… Ay ve doğum anındaki Güneş’in kavuşuyorlar gökyüzünde. Ve sana yaşamın yeni anahtarlarını sunuyor mavi renkte… Sen seversin maviyi… Sana özgür ve sınırsız seni anlattığı için.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İki düz bir ters… Hayat böyle geliyor sanki bugün… İlerlemiyormuş gibi gün. Bir şeyler sanki yavaşlamış. Belki hayat sana biraz yavaşlaman gerektiğini anlatıyordur.

Kova ve Yükselen Kova

Dur dinle… Kendini… Zamanın ötesine geçmemen gerekiyordur belki… Anı yaşamak gerekiyordur… Sadece bugünü düşünmen ve yaşaman gerekiyordur.

Balık ve Yükselen Balık

Ulaştığın noktada… Prangalı olmamalı insan öyle değil mi? Sevdiği bir işi yapmalı mesela. Gönlünü verdiği işi yapmalı… Ayakları geri geri gitmemeli ofisin kapısından girerken.