Dikkan Group ve İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu arasında işbirliği

Mesleki ve teknik eğitimin güçlendirilmesi ve nitelikli ara eleman yetiştirilmesi amacıyla Dikkan Group, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ile iş birliği protokolü imzaladı.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Dikkan Group, faaliyet gösterdiği sektörlerde nitelikli ara elemanların istihdam edilmesine her zaman önem vermiştir. Bu kapsamda, sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün yetişmesi ve nihayetinde istihdam edilmeleri amacıyla İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ile işbirliği protokolü imzaladı.

İmza töreni Dikkan Group CEO’su Dr. Fatih Mehmet Sancak ve İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Derman Küçükaltan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Öğrencilerin sahada mesleki eğitim ve tecrübe kazanmasının önemine değinen Dikkan Group CEO’su Dr. Fatih Mehmet Sancak “Sektöre nitelikli ara eleman yetiştirmek ve nihayetinde istihdam etmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kurumsal yapımız içerisinde meslek yüksekokulları ile iş birliklerinin yaratacağı katkının farkındalığı ile hareket ediyoruz. Öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi, sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün yetişmesi konusunda hepimiz sorumluyuz. Kavram Meslek Yüksekokulu ile bu konuda ortak çalışma yürüteceğiz” dedi.